Broń Radom - Ursus Warszawa 0:2 (zapis relacji)

Broń Radom - Ursus Warszawa 0:2
Bramki: Ciach 49', Kamiński 66'

90' Koniec spotkania Broń przegrywa 0:2
90' Jeszcze szansa dla Ursusa, ale gospodarze wybijają
90' Stachowiak za Kamińskiego
90' Wrzutka Broni, ale piłka w rękach bramkarza.
88' dla Kamila Czarneckiego.
86' Sałek na boisku, Kominiak udał się do szatni
84' Schodzi Ciach, wchodzi Pikus
83' Kolejna szansa dla Bojka, a piłka trafia w boczną siatkę.
81' Była okazja dla Broni. Bojek wrzucał z prawego skrzydła, ale obrońcy wybili na róg.
80'Jedlikowski zmienił Baranowskiego
79' Dwie minuty po wejściu Winsztal miał swoją szansę, ale uderzył za lekko i bramkarz Ursusa bez problemu złapał piłkę.
77'  Patryk Winsztal za Bouchnibę
75' Była szansa dla Broni, ale uderzenie Czarneckiego minęło warszawską bramkę.
73' Ćwik uderzył z linii pola karnego. Piłka na rożnym
72' Spalony gości
71' Ursus spokojnie atakuje.
68' Rożny dla gości. Broń nie ma pomysłu na grę.
66' Patryk Kamiński z rzutu karnego podwyższa wynik spotkania.
65' Drugi rzut karny dla Ursusa. Ścięty w polu karnym zawodnik z Warszawy.
64' Bouchniba sam na sam. Bramkarz Ursusa został na linii i mógł to przepłacić stratą gola, ale piłkarz Broni się pomylił i tylko rzut rożny dla gospodarzy.
62' Kolejna szansa dla Ursusa. Jednak strzał mija radomską bramkę
59' Podwójna zmiana w Broni. Na boisku Przemysław Wicik i Michał Bojek. Zeszli Dominic Szyszka i Piotr Dobosz
55' Goście mieli okazję po rzucie rożnym, ale piłka poszybowała nad bramką.
52' Kolejna groźna akcja gości, ale tym razem piłka wylądowała na bocznej siatce.
49'  Gola z rzutu karnego zdobywa Arkadiusz Ciach.
49' Karny dla Ursusa. Mateusz Baranowski faulowany w polu karnym Broni.
48' Jak na razie nie doczekaliśmy się składnej akcji Broni ani Ursusa.
46' Ursus zaczyna drugą połowę.

45' Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach mamy remis 0:0.
43' W odpowiedzi Ursus. Jeden z zawodników padł w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się karnego. Po chwili uderzał Sztybrych, ale piłka wysoko nad bramką.
40' Była okazja dla Broni, ale Więcek uderzył prosto w bramkarza.
37' Czarnecki faulowany w środku pola. Zawodnik mocno ucierpiał
37' Ursus przy piłce
34' Broń wyprowadza nieśmiałe ataki.
29' Składna akcja Broni, ale ostatecznie mocno niecelne uderzenie sprzed pola karnego Kominiaka.
28' Groźnie pod radomską bramką, ale Młodziński na posterunku.
26' Strzał głową Piotra Nowosielskiego, ale piłka o kilka metrów minęła bramkę gości
25' Broń kontry zakończyła się na linii pola karnego. Szyszka stracił piłkę i tylko aut
24' Dobosz przekombinował i Broń straciła piłkę
19' Groźny strzał gości. Sprzed pola karnego uderzał Adrian Zawadka
16'  dla Mateusz Baranowski za faul w polu karnym Broni
15' Było groźnie pod bramką gości. Nowosielski wrzucał z rzutu wolnego, ale jego koledzy dali się złapać na spalonym.
14' Czarnecki przejął piłkę, ale nie udało mu się wyprowadzić kontry.
11' Broń w ataku pozycyjnym. Gra toczy się w środku pola
9' Ursus atakuje, a Broń próbuje odebrać piłkę i wyjść z kontrą.
6' Kontra gości. Prostopadła piłka do Mateusza Muszyńskiego, ale do piłki bliżej miał Młodziński.
4' Krótkie rozegranie, a potem wrzutka na pole karne i dobre uderzenie Dominika Szyszki. Jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.
3' Kolejny rożny dla Broni. Z wcześniejszego nic nie wyszło
2' Pierwsza składna akcja Broni. I rzut rożny dla gospodarzy
1' Broń zaczyna

Broń Radom: Młodziński - Kimura, Kominiak, Sala, Dobosz, Szyszka, Więcek, Ligienza, Nowosielski, Bouchniba, Czarnecki.
Ursus Warszawa: Pusak - Kabala, Skowroński, Zawadka, Zaborowski, Muszyński,Ćwik, Sztybrych, Kamiński, Baranowski, Ciach