Broń Radom - Start Otwock (ZAPIS RELACJI)

Broń Radom po emocjonującym meczu wygrała ze Startem Otwock 3:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mariusz Marczak - dwie (70' 82') i Damian Sałek (79').

90' + 2 - koniec meczu. Broń Radom - Start Otwock 3:2
90' + 1 - zmiana w Broni, schodzi Marczak, wchodzi Stefański
90' - rzut wolny dla Startu
89' - wyraźna przewaga Broni
85' - podwójna zmiana w Starcie, schodzą Falkowski i Zieliński wchodzą Kęsek i Bylak. Zmiana również w Broni, schodzi Bojek, wchodzi Krukowski
82' - coś niesamowitego!!! Nowosielski podaje w polu karnym do Marczaka, a ten strzela kolejną bramkę. Broń Radom - Start Otwock 3:2!
79' - REMIS!!! Dośrodkowanie w pole karne, piłkę głową uderza Sałek i mamy 2:2!!!

76' - rzut wolny dla Broni
74' - Marczak strzela z 10 metrów, ale za lekko
73' - dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne, piłkę łapie Wysocki
72' - rzut rożny dla Broni
70' - GOL! Marczak faulowany w polu karnym, druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Karasia i rzut karny dla Broni. Do piłki podchodzi Marczak i GOL!

69' - kiks Nowosielskiego w polu karnym, od bramki rozpocznie Wysocki
67' - żółta kartka dla Zielińskiego
66' - zmiana w Starcie, schodzi Brewczyński, wchodzi Przybysz
65' - faulowany Nowosielski, rzut wolny dla Broni
64' - kontra Broni, w pole karne wpada Nowosielski, ale obrońca Startu wybija piłkę
63' - żółta kartka dla Brewczyńskiego
62' - rzut rożny dla Startu
61' - zmiana w Broni, schodzi Leśniewski, wchodzi Nogaj
60' - rzut wolny dla Broni
57' - kolejne fatalne zagranie Marczaka
56' - kontra gospodarzy, z 22 metrów uderza Marczak i bardzo dobra parada Wysockiego
55' - rzut rożny dla Startu
54' - faul na Skórnickim, rzut wolny dla Broni
51' - fatalne podanie Marczaka, od autu rozpoczną goście
50' - rzut wolny dla gości, w pole karne dośrodkowuje Choiński, wybijają obrońcy Broni
49' - na spalonym Dukalski
48' - rzut wolny dla Startu
47' - Leśniewski na spalonym
46' - początek drugiej połowy
Zmiana w zespole Broni, schodzi Wicik, wchodzi Bojek

45' + 1 - koniec pierwszej połowy. Broń Radom - Start Otwock 0:2

45' - sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
43' - mnóstwo strat po stronie gospodarzy
41' - rzut wolny dla Broni, podanie w pole karne, pewna interwencja Wysockiego
40' - podanie do Dukalskiego, ale napastnik gości był na spalonym
39' - doskonałe podanie do Dukalskiego, na 20 metr wychodzi Wnukowski i ratuje Broń przed stratą kolejnej bramki
37' - GOL! dobra akcja Startu podanie do Brewczyńskiego, a ten strzela z 10 metrów i mamy dwubramkowe prowadzenie gości
36' - mnóstwo niedokładności po stronie ekipy z Plant
35' - podczas walki o piłkę ucierpiał Brewczyński, potrzebna jest pomoc masażysty
34' - Wicik strzela z 18 metrów, ale niecelnie
33' - rzut wolny dla Broni
31' - Sałek chyba strzelał, ale zrobił to fatalnie, piłka wyszła na aut
27' - Broń miała dużo szczęścia w tej akcji. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę głową uderzył Choiński i poprzeczka
25' - strzela Dukalski, ale Wnukowski nawet nie musiał interweniować
24' - Marczak jest dzisiaj bardzo aktywny, kolejny raz strzela, ale piłka mija bramkę Wysockiego
23' - faulowany Marczak, Karaś dostaje żółtą kartkę, rzut wolny, strzela Marczak, ale obok bramki
22' - rzut wolny dla Broni, wrzutka w pole karne, piłkę bez problemów łapie Wysocki
20' - żółta kartka dla Marczaka
19' - w odpowiedzi strzela Marczak z 18 metrów, ale obok bramki
18' - GOL! Łuszczyński dostaje podanie w pole karne, strzela i bramka
. Start wychodzi na prowadzenie
17' rajd Leśniewskiego prawą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, ale niecelnie
15' - dużo walki w środku pola
12' - rzut wolny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, Lach na pozycji spalonej
10' - prostopadłe podanie w pole karne do Nowosielskiego, ale napastnik gospodarzy był na spalonym
8' - Łuszczyński faulowany na 20 metrze, do piłki podchodzi Choiński, strzela, ale bardzo niecelnie
6' - Dukalski wchodzi w pole karne, strzela, ale broni Wnukowski
5' - dobra akcja Marczaka i Leśniewskiego, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy
4' - rzut wolny dla Broni, dośrodkowuje Marczak, piłkę łapie Wysocki
3' - próba dośrodkowania Leśniewskiego, wybijają obrońcy gości
1' - początek meczu

Koniec rozgrzewki, za chwilę początek meczu

Broń Radom: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Ankurowski, Budziński, Leśniewski, Sałek, Lach, Wicik, Marczak, Nowosielski

Start Otwock: Wysocki - Bobrowski, Karaś, Pacuszka, Falkowski, Łuszczyński, Brewczyński, Choiński, Zieliński, Buszko, Dukalski

Witamy ze stadionu im Marszałka J. Piłsudskiego. Już za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy Bronią Radom a Startem Otwock.