Broń Radom rozstrzelała Nidę Pińczów!

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

W pierwszy dzień lutego 2017 roku, piłkarze Broni Radom zasmakowali po raz pierwszy goryczy porażki, podczas towarzyskich spotkań, przygotowujących drużynę do rundy wiosennej w IV lidze. Po przegranej ze Spartakusem Daleszyce 2:1, w sobotę (4 lutego) Broniarze rozegrali kolejny sparing, który zakończył się wręcz hokejowym wynikiem.

Broniarze do sobotniego pojedynku z Nidą Pińczów podeszli delikatnie osłabieni. Wszystko za sprawą przeziębienia, które dopadło Arka Oziewicza i Damiana Sałka. Mecz jednak od początku zaczął się idealnie dla lidera IV ligi. Prowadzenie już w 7 minucie meczu radomskiej drużynie dał Michał Bojek. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył z rzutu karnego, Piotrek Nowosielski. Tuż przed końcem pierwszej części na listę strzelców zapisał się Przemysław Sobolewski, a rezultat wskazywał wynik 3:0 dla Broni Radom.

Po zmianie stron Broń Radom dołożyła jeszcze pięć bramek, które zdobywali kolejno: Patryk Jakubczyk oraz Dominik Leśniewski. Hattrickiem w drugiej części pojedynku popisał się Przemek Nogaj, który zaliczył trafienia kolejno w 52 minucie, 62 minucie oraz 89 minucie meczu. Gospodarze  na bramki Broni Radom odpowiedzieli jedynm trafieniem, które zdobyli w 67 minucie pojedynku.

Teraz przed podopiecznymi Dariusza Różańskiego dzień odpoczynku i od poniedziałku, rozpoczynają kolejny tydzień przygotowań. Następnym przeciwnikiem Broni Radom w sparingach będzie w środę (8 lutego) Centrum Radom.

NIDA PIŃCZÓW - BROŃ RADOM 1:8 (0:3)
-  67' - Bojek 7' , Nowosielski 17'k. , Sobolewski 36' ,Jakubczyk 47' , Nogaj 52' ,62' 89', Leśniewski 72
Broń RadomMlodzinski-Jedynak-Siwak-Wicik-Dobosz-Lesniewski-Nowosielski-Wiecek-Sobolewski-Bojek-Czarnecki oraz po przerwie zagrają: Przytula,Jakubczyk,Sala,Wieczorek,Nogaj i Aziz.

(składy: bronradom.pl)