Broń Radom - Mszczonowianka Mszczonów 4:2 (zapis relacji LIVE)

Broń Radom 4:2 Mszczonowianka Mszczonów
Nowosielski 20' k. 63' k. , Wicik 26' , Sala 82' - Jakóbiak 30' , Gregorowicz 45'

KONIEC MECZU!
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
88' Do końca regulaminowego czasu gry już tylko 2 minuty! Broń w "9" prowadzi z liderem IV ligi 4:2!
82" Sala podchodzi do wykonania rzutu karnego... bramka! 4:2!
80' Goście będą kończyć mecz w "10" Za faul w polu karnym na Czarneckim ukarany został Paweł Czarnecki. Zatem gramy "9" na "10".
77' Wracamy do gry!
*Przerwa w grze. Piłkarze zeszli na krótką przerwę i uzupełnienie płynów.
75' Jakóbiak marnuje sytuację pod bramką Młodzińskiego! Napastnik Mszczonowianki nieczysto uderzył w piłkę!
75' To powinna być bramka! Leśniewski na lewym skrzydle pociągnął akcję Broni, a Wicik w dogodnej sytuacji przestrzelił!
72' Przerwa w grze. Czarnecki po bardzo mocnym kontakcie z przeciwnikiem w walce o piłkę, bardzo mocno ucierpiał...
70' Do końca meczu 20 minut. Broń w "9" prowadzi 3:2.
67' Jakóbiak uderza z główki po wrzutce w pole karne - doskonała parada Młodzińskiego!
65' Bojek dobija strzał Sali - nie trafia z 6 metrów! Jęk zawodu na trybunach.
63' Nowosielski nie marnuje ponownie karnego!!
62' Co za dramaturgia! Czarnecki wywalczył karnego!!!
58' Oziewicz fauluje w kontrze zawodnika Mszczonowianki! Czerwona kartka! Broń gra zatem w "9"! Piłkarz gości wychodził na czystą pozycję z Młodzińskim...
56' Ciesielski uderza z dystansu - niecelnie! Groźna kontra gości!
53' Gregorewicz wychodzi sam na sam z Młodzińskim i broni bramkarz gospodarzy!
53' Bojek uderza z dystansu - niecelnie!
52' Pociech (Mszczowianka) nie popisuje się najlepszą techniką przyjęcia piłki w polu karnym Broni. To mogła być groźna akcja gości.
48' Akcja Bojka lewym skrzydłem - pomocnik Broni za mocno wypuścił sobie piłkę w polu karnym Czarneckiego.
47' Czarnecki (Broń) potrzebuje pomocy fizjoterapeuty po starciu z defensywnym piłkarzem gości.
46' Zaczynamy drugą połowę spotkania Broni Radom z Mszczowianką Mszczonów! Przypomnijmy tylko, że gospodarze od 10 minuty meczu grają w "10" po czerwonej kartce dla Cezarego Zielińskiego.

45' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.
45' Jest wyrównanie! Gregorowicz kończy skutecznym strzałem akcję oskrzydlającą Mszczowianki! 2:2!
44' Kolejna próba Mszczowianki. Przemsław Jakóbiak uderza z dystansu - niecelnie.
41' Groźne dośrodkowanie Cudnego w pole karne Broni - Sala ratuje sytuacje i wybija piłkę poza plac gry.
40' Cudny przerywa faulem akcję Broni. Żółta kartka dla zawodnika gości.
35' Do końca pierwszej części gry pozostaje 10 minut. Broń od 10 minuty spotkania gra w "10"
*Przerwa w grze na uzupełnienie płynów przez obydwa zespoły.
30' Bramka kontaktowa! Paweł Jakóbiak daje sygnał gościom do ataku. Doskonała akcja drużynowa, którą w polu karnym pewnie kończy napastnik Mszczowianki.
27' Odpowiedź Mszczowianki - Jakóbiak z dystansu, bardzo niecelnie!
26' Wicik trafia w kontrze! Nowosielski przeprowadził skuteczny rajd pod pole karne rywala, a Wicik nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem!
20' Nowosielski pewnie wykonuje rzut karny!
19' Karny dla Broni! Bojek faulowany!
15' Kolejna kontrowersyjna decyzja. Bojek wychodził na czystą pozycję , jednak Łojszczyk go faulował przed polem karnym. Sędzia pokazał tylko żółtą kartkę.
10' Zieliński dostaje czerwoną kartkę! Faul na zawodniku gości, który wychodził sam na sam z bramkarzem Broni.
10' Pierwszy strzał gości - bardzo niecelny.
6' Nowosielsk zagrywa w pole karne z rzutu wolnego - Czarnecki uderza z główki i bramka! Jednak sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej piłkarza Broni.
4' Błąd bramkarza gości mógł zakończyć się bramką dla Broni! Czarnecki oddaje strzał - blokowany!
1' Zaczyna Broń Radom!

*Piłkarze już na murawie! Prezentacja i zaczynamy dzisiejszy pojedynek!

16:50 - Witamy serdecznie ze stadionu MOSiR-u w Radomiu! Już od godziny 17:00 zapraszamy do śledzenia naszej RELACJI LIVE!

Składy drużyn:
Broń Radom: Młodziński - Pietralski, Sala, Zieliński, Bojek, Sałek, Oziewicz, Wicik, Dobosz, Nowosielski, Czarnecki
Mszczowianka Mszczonów: Czarnecki - Ziemnicki, Pastewka, Łojszczyk, Czarnecki, Pociech, Jakóbiak, Ciesielski, Cudny, Gregorowicz, Jakóbiak

Zapraszamy na RELACJĘ LIVE ze spotkania na szczycie IV ligi, w którym Broń Radom zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów na stadionie przy ul. Narutowicza 9. Początek naszej relacji ok. godz. 16.40. Serdecznie zapraszamy!