Broń Radom - LKS Promna 5:0 (zapis relacji LIVE)

Broń Radom - LKS Promna  5:0 (zapis relacji LIVE)

Broń Radom - LKS Promna 5:0
Bramki: Bojek 6', Więcek 16',  Nogaj 18' i 64', Sałek 85'

90' Koniec meczu. Broń wygrywa 5:0.
90' Regulaminowy czas gry dobiegł końca.
88' dla Dominika Sokoła i Adrian Jaśkiewicz (na ławce), a  dla Maciej Kencel.
87' Zamieszanie na boisko. Ostra awantura.
86' dla Dubiny.
85' Piąty gol dla Broni. Tym razem po wrzutce z wolnego. Piłkę do siatki wpakował Damian Sałek.
84'Ostatnia zmiana w Broni. Schodzi Dawid Sala, wchodzi Maciej Kencel.
83'Wolski wpadł w pole karne Broni. I stracił piłkę.
81' Kolejne próba Nowosielskiego, tym razem wprost w bramkarza.
81' Idealna szansa dla Broni, ale Nowosielski się pogubił.
80' Oziewicz huknął sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką.
80' Kolejne próba Czarneckiego i tylko rzut rożny.
79' Broń wychodziła 3 na 2, ale Bojek zdecydował się na strzał. Centralnie w bramkarza.
77' Dobra próba Czarneckiego. Napastnik głową skierował piłkę w stronę bramki, ale ta przeleciała tuż koło lewego słupka.
76' Kupiec blokował Majewskiego i Młodziński zacznie od bramki.
75' Spróbował Leśniewski, ale też nic z tego nie wyszło.
75' Ładny strzał Nowosielskiego, ale tylko róg.
73' Jedna z nielicznych akcja LKS-u, ale Broń wyjaśniła.
71' Była szansa dla Broni, ale Leśniewski się zadryblował.
70' Dobry strzał Leśniewskiego, ale wprost w bramkarza.
69' Zmiana w LKS-ie. Wchodzi Michał Orłowski
67' Schodzi Przemysław Nogaj, wchodzi Dominik Leśniewski
64' Czwarty gol dla Broni. Dobra podanie ze środka pola od Więcka do Przemka Nogaja i ten strzela bramkę. Broń prowadzi 4:0.
63' Strzał Borni mija bramkę Promnej.
63' dla Kacpra Nowocienia.
62' Udana interwencja Domańskiego.
62' Ostry faul na Czarneckim.
61' Schodzi Przemysława Wicik, wchodzi Piotr Dobosz
60' Piotr Nowosielski faulowany,
59' Defensywa Broni wyjaśnia.
58' Będzie wolny dla gości z boku pola karnego.
57' Blisko bramki samobójczej w wykonaniu LKS-u.
55' Przy drugiej szanse mocny strzał, ale wysoko ponad bramką.
54' Było groźnie, ale będzie jeszcze jeden róg.
53' Zmiana w Broni. Wchodzi Piotr Nowosielski, schodzi Arkadiusz Oziewicz.
53' Oziewicz wywalczył rzut rożny.
51' Kupiec nie trafił w piłkę i wyszła kontra LKS-u, ale Broń ją skasowała.
50' Bojek powalczył i będzie kolejny róg dla Broni.
49' Mocno bita piłka, ale nikt nie zdołał jej zamknąć.
48' Czarnecki faulowany z prawej strony pola karnego.
46' Było blisko, ale piłka nie trafiła do siatki.
46' Czarnecki wywalczył rzut rożny.
46'  Zaczynamy drugą połowę

45' Niepewna interwencja Domańskiego, ale w tym momencie sędzia zakończył pierwszą część spotkania.
45' Jeszcze wolny dla Broni.
44' Pusta bramka Broni i próba LKS-u, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
44' Oziewicz w pole karne, a tam uderzał Więcek, ale jego strzał został zablokowany.
43' Wicik faulowany., Będzie wolny.
43' Będzie rożny dla Broni.
42' Broń wychodziła z kontrą, ale goście przerwali ją faulem.
41' Ładny strzał Lesisza, ale Młodziński ratuje Broń.
40' Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Broń jest zespołem zdecydowanie lepszym, co udokumentowała zdobyciem trzech goli.
38' Kontra Broni. Wicik zagrał w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza.
37' Kolejny faul radomskiej defensywy. Tym razem za napastnikiem nie nadążył Patryk Jakubczyk.
35' Była szansa dla LKS-u, ale strzał okazał się niecelny.
35' Ostre wejście Kupca i ukarany został
34' Młodziński zaczyna od bramki.
33' Kolejna szansa, ale tym razem zablokowane uderzenie Bojka.
32' Dobra akcja Broni, ale Nogaj nie trafił w światło bramki.
30' Młodziński skasował akcję gości.
29' LKS próbował spokojnie rozegrać akcję, ale stracił piłkę.
27' Goście poradzili sobie po rożnym dla Broni.
26' Powinno być 4:0, ale Domański uratował LKS.
25' Młodziński wyjaśnia i spokojnie zaczyna kolejną akcję Broni.
23' Zmiana w LKS-ie zszedł Piotr Dąbrowski, w jego miejsce pojawił się Kamil Trzaska.
22' I kolejna szansa dla LKS-u, ale po wolnym goście uderzyli w mur.
20' W odpowiedzi atak gości, ale niecelne dośrodkowanie wyszło poza plac gry.
18' Kolejny gol dla Broni. Tym razem na czystą pozycję wyszedł Przemek Nogaj. Minął bramkarza oraz obrońcę i trafił do pustej bramki.
16' Ależ bramka. Więcek bezpośrednio z rzutu wolnego. Piękny strzał.
15' Więcek faulowany przed polem karnym gości.
14' Nowocień wychodził z kontrę, ale stracił piłkę.
13' Goście coraz śmielej. Teraz dogranie w pole karne, ale piłka minęła wszystkich. Bojek wychodził z kontrą, ale został sfaulowany.
12' LKS atakuje. Groźny strzał z wolnego, ale prosto w mur.
10' Zamieszanie w polu karnym. Broniarze myśleli, że piłka wpadła do bramki, ale sędzia był innego zdania.
6' Gol dla Broni! Z kontrą wyszedł Kamil Czarnecki. Skrzydłowy pognał w pole karne i podał do wchodzącego w "11" Michała Bojka, a ten wpakował piłkę do siatki.
4' Była szansa. Strzelał Kupiec, ale piłka minęła lewy słupek bramki.
3' Bojek wywalczył aut
2' Pierwszy strzał gości, ale Młodziński zacznie od 5 metra.
2' Kupiec zatrzymuje kontrę gości.
1' Faul w środku pola.
1' Zaczynamy. Broń od środka.

*Zawodnicy wychodzą na boisko. Dziś Broń na granatowo, a LKS na czerwono.

* Pogoda dziś w Radomiu nie dopisała. Aktualnie pada mocny deszcz i nie zanosi się, żeby aura miała się poprawić.

* W tym meczu Broń Radom powalczy o pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

*Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała i zapraszam na relację LIVE z meczu Broni Radom z LKS-em Promna.

Broń Radom: Młodziński - Jakubczyk, Kupiec, Sala, Wicik, Bojek, Sałek, Więcek, Nogaj, Oziewicz, Czarnecki

LKS Promna: Domański - Molga, Dąbrowski, Dubina, Wasilewski, Majewski, Wolski, Lesisz, Oparcik, Nowocień, Sokół