Broń Radom 3:1 MKS Kutno (Zapis relacji)

W meczu czwartej kolejki III ligi Broń Radom pokonała u siebie MKS Kutno 3:1. Bramki dla ekipy z Plant zdobyli: Leśniewski 4`, Chrzanowski 22` i Marczak 51` z rzutu karnego.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas

90`+4 - koniec meczu, Broń pokonuje u siebie MKS Kutno 3:1!
90`+ 3 - Broń mądrze utrzymuje się przy piłce
90`+ 2 - na spalonym Mitura
90` - Ankurowski fauluje Klepczyńskiego, rzut wolny dla Kutna. Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
89` - zmiana w Broni, schodzi Chrzanowski, wchodzi Bartosiak
86` - to, co zrobił teraz sędzia trudno wyjaśnić. Obrońca gości złapał w pół i przewrócił w polu karnym Chrzanowskiego, a arbiter zamiast podyktować rzut karny pokazał napastnikowi gospodarzy żółtą kartkę
84` - kolejna zmiana w Broni, schodzi Marczak, wchodzi Ankurowski
82` - Sałek poza boiskiem, drobny uraz zawodnika gospodarzy
80` - rożny dla Kutna
79` - Nogaj ostro fauluje zawodnika z Kutna, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę, rzut wolny dla gości
78` - zmiana w Broni, schodzi Jaiyesimi, wchodzi Nogaj
77` - strzał Klepczyńskiego z 22 metrów, ale wysoko nad bramką
76`- dobra akcja Chrzanowskiego, wywalczył kolejny rzut rożny
75` - Marczak uderza z 20 metrów, ale piłka mija bramkę gości
74`- kolejny rożny dla Broni
73`- rzut rożny dla Broni, zmiana w MKS, schodzi Grzybowski, wchodzi Rogala
71` - Grzybowski z Kutna leży na boisku i zwija się z bólu, pomocy udziela mu masażysta
69` - Grzybowski fauluje jednego z zawodników Broni przed polem karnym, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę, rzut wolny dla ekipy z Plant
67`- ponownie przy piłce Chrzanowski, podaje idealnie w polu karnym do Leśniewskiego, ale ten drugi strzela wysoko ponad bramką
66`- Chrzanowski próbował zagrać w pole karne do Marczaka, ale niecelnie
65` - rzut wolny dla MKS
64` - zmiana w zespole z Kutna, schodzi Michalski, wchodzi Jakubowski
63` - Michalski faulowany na 25 metrze od bramki Wnukowskiego, rzut wolny, strzela Żółtowski, ale wysoko nad bramką
62` - rzut rożny dla Broni
61` - Leśniewski wpada w pole karne, podaje wzdłuż bramki i w ostatniej chwili piłkę za boisko wybijają goście
59` - krzyżowe podanie do Marczaka w pole karne, zawodnik Broni strzela, ale piłka odbija się od obrońcy i łapie ją bez problemu Sokołowicz
57`- rzut wolny dla Kutna, dośrodkowanie w pole karne , głową strzela Kowalczyk i Wnukowski ratuje Broń od straty drugiej bramki
56`- rzut wolny dla MKS
55` - dośrodkowanie w pole karne Broni i kapitalna parada Wnukowskiego, brawa dla bramkarza
54` - Żółtowski ukarany żółtą kartką, rzut wolny dla Broni
53` - znowu Wnukowski po podaniu od obrońcy zwleka z wybiciem,
51` - GOOOL! Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Marczak. Broń - MKS Kutno 3:1!
50` - rzut karny dla Broni, po dośrodkowaniu w pole karne ręką zagrywa zawodnik gości

48` rzut rożny dla Broni
47` - o mały włos, a Kutno zdobyłoby kuriozalną bramkę. Gorczyca w polu karnym podaje do Wnukowskiego, ten zaczyna się kiwać z napastnikiem gości, traci piłkę, w ostatniej chwili bramkarz jednak łapię piłkę
46` - początek drugiej połowy

45` + 1 - koniec pierwszej połowy. Broń - MKS Kutno 2:1
45` +1 - Klepczyński upomniany żółtą kartką za faul na Marczaku

45` - sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry

44` - Marczak uderza z 25 metrów, z problemami broni Sokołowicz

42` - rzut rożny dla gości

41` - rzut wolny dla Kutna, dośrodkowanie w pole karne, piłkę zgrywa Kowalczyk, ale futbolówka wychodzi za boisko

36` - dobra akcja Broni, Chrzanowski wycofuje do Wicika, strzał, piłka odbija się od jednego z zawodników Kutna, do piłki dochodzi Jaiyesimi, strzela z 6 metrów, ale piłka zamiast znaleźć się w bramce, mija chorągiewkę narożnika boiska

35` - Znyk fauluje Marczaka w środku pola, rzut wolny dla gospodarzy

34` - rzut rożny dla gości

33` - rzut wolny dla Kutna, strzał z 25 metrów, dobra parada Wnukowskiego

32` - pierwsza zmiana w zespole gości, schodzi Kapruziak, wchodzi Szyc

31` - Gorczyczewski łatwo ogrywa obrońców Broni, strzela z 7 metrów, ale bardzo niecelnie

28` - rzut wolny dla ekipy z Plant, Marczak zagrywa w pole karne, ale wybijają obrońcy gości

25` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie, piłkę głową uderza Jaiyesimi, ale obok bramki

22` - GOOOL! kapitalna kontra Broni, prostopadłe podanie w pole karne do Chrzanowskiego, strzał z 11 metrów i gol! Broń - MKS Kutno 2:1!

20` - rajd Leśniewskiego lewą stroną boiska, strzał z 18 metrów, ale za lekko, piłkę łapie Sokołowicz

19` - gra powoli się zaostrza, coraz więcej fauli z obu stron

17` żółta kartka dla Michalskiego za faul na piłkarzu Broni

16` - rzut wolny dla Kutna, wrzutka w pole karne, do piłki nie doszedł Gorczyczewski, piłka wychodzi za boisko

15` - dośrodkowanie w pole karne, Marczak uderza piłkę głową, ale bardzo niecelnie, od bramki rozpocznie bramkarz MKS

14` - trener Dziubiński udziela wskazówek swoim zawodnikom

11` - Kowalczyk fauluje Chrzanowskiego, rzut wolny dla Broni, Marczak dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę spokojnie łapie Sokołowicz

10` - dużo walki w środku boiska

6`- kolejna dobra sytuacja dla Broni. Leśniewski wycofuje piłkę do Marczaka, a ten strzela z 16 metrów. Dobra interwencja bramkarza gości

4` GOOOL dla Broni! - Leśniewski wpada z lewej strony w pole karne i pewnym strzałem w długi róg pokonuje Sokołowicza

3` - GOOOL! Gorczyczewski wpada w pole karne, z bramki wychodzi Wnukowski, napastnik gości lobuje go i gol!

2` - w odpowiedzi MKS, dośrodkowanie w pole karne Broni, piłkę łapie Wnukowski
1` - początek meczu, MKS przy piłce, piłkę przejmuje Sałek, podaje prostopadle w pole karne do Chrzanowskiego, strzela i fantastyczna obrona Sokołowicza

Zawodnicy wychodzą na murawę

Koniec rozgrzewki, za chwilę początek meczu

A oto składy obu ekip:

Broń Radom: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Jaiyesimi, Sałek, Wicik, Leśniewski, Marczak, Chrzanowski

MKS Kutno: Sokołowicz - Kowalczyk, Grzybowski, Żółtowski, Znyk, Kapruziak, Klepczyński, Płacheta, Gorczyczewski, Mitura, Michalski

Obie drużyny powoli kończą rozgrzewkę

Witamy ze stadionu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu. Już za 15 minut Broń Radom podejmie u siebie MKS Kutno