Broń Radom 2:2 ŁKS Łódź (zapis relacji)

Broń Radom 2:2 ŁKS Łódź
Bramki: Nowosielski 87' (k), 90+3' (k) - Patora 53', Bujalski 90+6' (k)

90+6'  GOL DLA ŁKS-U! Bujalski wykorzystuje karnego! Broń - ŁKS 2:2.
90+5'  kolejny rzut karny, tym razem dla ŁKS-u! Fauluje Dobosz, który dostaje drugą  i w konsekwencji
90+4'  Stefański za Nowosielskiego
90+3'  GOOOL DLA BRONI!!! Ponownie Nowosielski i kolejny gol! Broń - ŁKS 2:1!
90+2'   kolejny rzut karny dla Broni! Sekuterski fauluje Marczaka
90+1' nieporozumienie defensorów ŁKS-u wykorzystuje Bojek, który przejmuje piłkę, ale wypuszcza ją sobie zbyt daleko
90'  Dynel za Patorę
90'  dla Dobosza za próbę wymuszenia karnego
89' ależ błąd Sekuterskiego! Źle obliczył lot piłki i minął się z futbolówką. Szansy nie wykorzystali jednak gospodarze
87'  GOOOOL DLA BRONI!!! Nowosielski pewnym egzekutorem "jedenastki"! Broń - ŁKS 1:1!
86'  karny dla Broni! Faulowany Marczak i  dla Sieranta
84' akcja Broni zapowiadała się ciekawie, ale Leśniewski zgubił po drodze futbolówkę
83' Bojek wzdłuż linii, ale zbyt lekko
81'  Karbowniak za Sarafińskiego
81'  Więcek za Bouchnibę
80' na murawie leży Bouchniba i potrzebuje pomocy medycznej
78' zbyt koronkowo chcieli rozegrać tę akcje łodzianie i ostatecznie nie zakończyli jej uderzeniem
77' odważne wyjście Budzikura poza pole karne ratuje Broń przed stratą gola
76'  Głowiński za Mauricio
76' z dystansu niecelnie Zimoń
75'  Marczak
73'  Cupriak za Kowalskiego
72' strzał Marczaka z rzutu rożnego broni bez większych problemów Sekuterski
71'  Sierant
68' Marczak z narożnika pola karnego obok słupka
66' przerwa na uzupełnienie płynów
66'  Wichucki za Krukowskiego
66' mocne uderzenie Zimonia z dystansu, na szczęście dla gospodarzy, niecelne
64' kolejna groźna akcja gości. Piłki nie sięgnął jednak Patora
64' rzut wolny dla Broni. Z centrą Marczaka nie mają jednak problemów defensorzy ŁKS-u
62' strzał z dystansu gości i z problemami broni Budzikur
62' dośrodkowanie Nowosielskiego z rzutu rożnego wyłapuje Sekuterski
60'  Bujalski
59'  Bojek za Wicika
59' Kowalski z dystansu minimalnie niecelnie
58' Sarafiński zamyka akcję z prawej srony pola karnego, ale piłka zatrzymuje się na bocznej siatce
57' sporo tych dośrodkowań po stronie gości
53'  GOL DLA ŁKS-U! Świetne dośrodkowanie Bujalskiego z lewego skrzydła wprost na głowę Patory, a temu nie pozostaje nic innego jak tylko wpakować piłkę do siatki! Broń - ŁKS 0:1
52' ponownie Leśniewski, ale nie opanowuje piłki w szesnastce
46' Leśniewski pada w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka
 zaczyna Broń

45+1' koniec pierwszej połowy
43' dośrodkowanie Wicika wyłapuje bramkarz ŁKS-u
42' Dobosz zmarnował dobrą sytuacje zbyt mocno podając do Nowosielskiego
38' podanie z głębi pola do Nowosielskiego, ten sam na sam z bramkarzem i strzela z ostrego kąta wprost w golkipera
34' dogranie Sarafińskiego wzdłuż linii, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji
31' Marczak z dystansu. Zauważył wychodzącego z bramki Sekuterskiego i próbował go przelobować. Strzał niecelny
27' tym razem stały fragment gry dla gospodarzy. Centra Nowosielskiego i tylko korner
25' rzut wolny dla ŁKS-u. Dośrodkowanie Golańskiego i wybijają defensorzy Broni
24' przerwa na uzupełnienie płynów
21' wrzutka Sarafińskiego do Patory, ten głową w światło bramki, ale dobrze ustawiony Budzikur
19' bardzo ładna, szybka akcja Broni. Krosowe podanie Sałka do Nowosielskiego, ten do Bouchniby, piłka wraca pod nogi Nowosielskiego. Groźny strzał zawodnika gospodarzy, ale broni Sekuterski
16' niezła akcja ŁKS-u zakończona słabym podaniem Sarafińskiego
13' strzał Zimonia z dystansu zablokowany
12' z rzutu wolnego Ślęzak wprost w ręce Budzikura
10' dogranie z głębi pola Nowosielskiego do Leśniewskiego i łapie Sekuterski
6' dośrodkowanie Filipiaka, ale zbyt mocne
5' na razie gra w środku pola, żaden z zespołów nie zbliża się nawet do pola karnego przeciwnika
 zaczyna ŁKS

godz. 16:59 - spotkanie poprowadzi Marcin Tądel
godz. 16:58 - kapitan Broni, Damian Sałek wręczył prezent dla Marysi, dla której podczas dzisiejszego meczu zbierane będą pieniądze. WięcejTUTAJ
godz. 16:57 - Broń w białych strojach, ŁKS na czarno
godz. 16:56 - obie jedenastki wyprowadzane są właśnie przez trójkę sędziowską na murawę
godz. 16:55 - ze stadionu przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Budzikur, Krukowski, Ankurowski, Gorczyca, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Wicik, Nowosielski, Bouchniba, Marczak
ŁKS: Sekuterski, Filipiak, Mauricio, Ślęzak, Zimoń, Sierant, Bujalski, Kowalski, Sarafiński, Golański, Patora