Broń Radom 2:1 MKS Polonia Warszawa (zapis relacji)

Broń Radom pokonała MKS Polonię Warszawa 2:1 w meczu ósmej kolejki grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi.

Broń Radom                    2:1            MKS Polonia Warszawa
(Nowosielski 70' (K), Marczak 78' - Ligienza 1')

KONIEC SPOTKANIA

90'+ 3 - Bojek z kilku metrów mocno, ale ponad bramką
90' + 1 -  faulował Nowosielski i sędzia ukarał go żółtą kartką
89' - Bojek z prawej strony z łatwością ograł obrońcę Polonii, ale jego dośodkowanie po ziemi wybite z pola karnego
88' - piłkarze Broni domagali się rzutu rożnego po strzale, jednak sędzie wskazuje rozpoczęcie gry od bramki
85'- jeszcze jedna zmiana w stołecznej drużynie, Lemanek schodzi
83' - zmiana po stronie Broni: Titunin zastępuje Bouchinibę
82' - w drużynie Polonii Kowalczyk za Tomaszewskiego
78' - GOOOOOL DLA BRONI!!! Mariusz Marczak popisuje się niezwykle efektownym uderzeniem zza pola karnego, piłka odbija się jeszcze od lewego słupka i wpada do siatki! Broń prowadzi 2:1!
76' - ambitnie o piłkę powalczył w narożniku Bojek, jednak jego dośrodkowanie nieudane
74' - Broń cały czas atakuje, wyrównujący gol wyraźnie dodał im skrzydeł
72' - zmiana w Broni: Krukowski w miejsce Wichuckiego
70' - GOOOOL DLA BRONI!!! Piotr Nowosielski pewnie uderzył z rzutu karnego obok interweniującego bramkarza gości.
68' - przytrzymał piłkę w lewym narożniku Czerkas, poczekał na wchodzącego Glińskiego - pomocnik Polonii uderzył jednak w słupek
67' - efektowna oprawa ze strony kibiców Broni, czerwone i białe race zostały odpalone
63' - kolejna zmiania w ekipie gości, Gliński za Pieczarę
61' - po kąśliwym dośrodkowaniu "szczupakiem" próbował Nowosielski
60' - strzelał z 20 metrów Marczak, obok prawego słupka bramki Rudnickiego
58' - miejsce Książka na boisku zajmuje 20-letni Michał Bojek
57' - Leśniewski dośrodkowywał po ziemi, wybija piłkę obrońca Polonii
55' - radomianie wciąż na połowie przeciwnika, bezskutecznie próbują przedrzeć się lewą stroną
52' zmiana w Polonii: Stańczyk za zdobywcę bramki Ligienzę
51' - bawią się na trybunach radomscy kibice, Broń utrzymuje się przy piłce
49' - mocny strzał ponad bramką Polonii, po drodze dotknął jeszcze piłkę któryś z zawodników i mamy rzut rożny
45' -w miejsce Mikołaja Skórnickiego pojawia się na boisku Wojciech Gorczyca

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45' + 2- po wrzutce Nowosielskiego obrońca gości wątpliwie zatrzymał piłkę tułowiem przy murawie, sędzia nie dopatrzył się zagrania ręką i nie reagował
42' - po konsultacji z sędzią bocznym, drugą żółtą kartką ukarany także kapitan Polonii Wojciech Szymanek, co w konsekwencji oznacza czerwony kartonik
41' - przewrócił się w polu karnym Marczak, sędzie nie odgwizdał faulu, ale ukarał zawodnika Broni żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego
38' - po dośrodkowaniu głową uderzał Czerkas, niecelna próba
37' - indywidualnie z prawej strony próbował przedrzeć się Bouchniba
35' - Rdzanek wywalczył rzut rożny, dośrodkowanie jednak zbyt lekkie
32' - dwójkowa akcja Pieczary i Lemanka, po dośrodkowaniu tego drugiego zderzyli się bramkarz i obrońca Broni
31' - z odległości około 30 metrów strzelał Pieczara, z łatwością łapie Radczenko
26' - Wojciech Szymanek ukarany żółtą kartką za faul na Marczaku
25' - kibice stołecznego klubu rozpoczęli imponujący doping
24' - próbował Czerkas, ponad poprzeczką
23' - Marczak popisał się długim podaniem, bez przyjęcia uderzał Bouchniba
21' - drugi strzał na bramkę Broni, tym razem daleko
20' - ładnie na środku odwrócił się z piłką Marczak, ale strzelił niecelnie
18' - Nowosielski w dobrej sytuacji na lewym skrzydle, prosto w bramkarza
17' - pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany zawodnik gości Adam Czerkas
16' -  dalekie podanie Wichuckiego do Książka, sędzia odgwizduje spalonego
15' - dobrze Bouchniba podawał do Marczaka na lewej stronie, ten jednak stracił piłkę
13' - Broń organizuje się na własnej połowie, piłkarze spokojnie wymieniają podania
9' - Książek próbował szczęścia zza linii pora karnego, bramkarz z łatwością łapie piłkę
7' - raz jeszcze Marczak z daleka, golkiper gości pewnie łapie jednak piłkę
6' - prawą stroną boiska próbował zejść do środka Książek, podawał do Marczaka, ten jednak po rykoszecie nad bramką
4' - rzut wolny dla gości z odległości 30 metrów, nie było jednak zagrożenia pod bramkąi radomian
1' -GOL dla Polonii Warszawa! Strzelcem bramki Adrian Ligienza. Po rozpoczęciu ze środka, wyszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem i pokonał Radczenkę.

BROŃ Radom: Radczenko - Rdzanek, Skornicki, Ankurowski, Wichucki, Nowosielski, Bouchniba, Sałek, Leśniewski, Marczak, Książek

Polonia Warszawa: Brudnicki - Kosiec, Szymanek, Wojdyga, Steć, Lemanek, Augustyniak, Ligienza, Tomaszewski, Pieczara, Czerkas

Na trybunach zameldowała się liczna grupa około 200-tu kibiców ze stolicy.