Broń Radom 0:1 MKS Kutno (Zapis relacji)

W ramach 21 kolejki III ligi Broń Radom zmierzyła się na własnym stadionie z MKS-em Kutno. Obie ekipy przed tym meczem nie zaznały smaku zwycięstwa. W sobotnie popołudnie lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali 1:0. Dla Broni jest to trzecia porażka w rundzie wiosennej.

0:1
Lipiński 44'

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński - Noheem, Bargieł, Kupiec, Rdzanek, Złoch, Siwak, Pakos, Leśniewski, Czarnecki, Ciupiński
MKS: Sokołowicz, Grzybowski, Kowalczyk, Pałczyński, Kaczor, Lipiński, Kiwała, Kubiak, Klepczyński, Dzięgielewski, Kustra

Ławka rezerwowych - Broń: Przytuła, Gorczyca, Budziński, Książek, Książek, Chrzanowski
Ławka rezerwowych - MKS: Skrzypiec, Dopierała, Jakubowski, Płacheta, Muszyński, Znyk, Michalski

Żółte kartki:
- Siwak 18' (Broń)
- Grzybowski 30' (MKS)
- Bargieł 55' (Broń)
- Rdzanek 61' (Broń)

90 + 4' koniec meczu, MKS Kutno wygrywa 1:0
90 + 4' Chrzanowski trafia w poprzeczkę!
90 + 3' dośrodkowanie w pole karne Kutna i Bargieł fauluje Sokołowicza
90 + 2' ostatnia zmiana w MKS - Michalski za Kiwałę
90' zamieszanie pod bramką gości, defensorzy Kutna wybijają piłkę i wychodzą z kontrą, ale ostatecznie tracą piłkę
88' zmiana w ekipie przyjezdnych. Jakubowski za Kustrę
87' Leśniewski ponad bramką
85' Chrzanowski uderza, ale wcześniej zbyt długo holował piłkę, w efekcie czego asystowali mu obrońcy i strzał był łatwy do obrony
84' na boisku leżał Kiwała, potrzebował pomocy medycznej, ale już jest wszystko w porządku i zawodnik MKS-u powrócił już do gry
83' Dzięgielewski strzela z dystansu, ale baaardzo niecelnie
81' Płacheta głową, ale łapie Młodziński
80' Dzięgielewski strzela obok słupka
79' w pozornie niegroźnej sytuacji fauluje Kupiec
76' Budziński za Noheema (Broń)
75' ostatni kwadrans gry. Dalej 0:1 i nic nie wskazuje na to, że Broń może ten mecz choćby zremisować
74' Grzybowski opuszcza boisko. W jego miejsce Płacheta (MKS)
71' zmiana również w ekipie gospodarzy - Gorczyca za Pakosa
70' zmiana w zespole z Kutna - Dopierała za Lipińskiego
68' Kustra z dystansu, ale po ziemi i zbyt lekko, aby zaskoczyć Młodzińskiego
67' dobra akcja gospodarzy! Sam na sam z bramkarzem Ciupiński, ale golkiper gości był górą, wybił piłkę wgłąb boiska, dopadł do niej Chrzanowski, oddał strzał, ale również w Sokołowicza
65' Broń w ostatnich minutach przejęła inicjatywę, ale kompletnie nic z tego nie wynika
64' dośrodkowanie Rdzanka z rożnego, a głową niecelnie strzelał Czarnecki
62' zmiana w Broni - Książek za Złocha
61' żółta kartka dla Rdzanka
60' po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową strzelał Kupiec, ale dobrze ustawiony Sokołowicz
60' akcja Broni. Próbował Ciupiński, potem Chrzanowski, ale bezskutecznie i korner dla gospodarzy
58' uderzenie Dzięgielewskiego z dystansu bardzo niecelne
55' żółtą kartką ukarany Bargieł za faul z poprzedniej akcji, kiedy to arbiter zastosował przywilej korzyści
54' na spalonym Kiwała, a byłaby dobra okazja dla gości
53' Ciupiński uderza z dystansu, ale w środek bramki i golkiper MKS-u łapie piłkę
52' próba strzału Złocha - próba, bo efekt lepiej przemilczeć...
51' dośrodkowanie Pakosa wyłapane przez Sokołowicza
51' ekipa z Kutna niesiona strzeloną przed przerwą bramką jest od początku drugiej połowy stroną przeważającą
48' dobrą okazję mieli goście, ale Kiwale odskoczyła piłka i nic z tego nie wyszło
46' zmiana w Broni - Chrzanowski za Siwaka
46' drugą część gry rozpoczną przyjezdni

45' sędzia kończy pierwszą połowę. Na trybunach można było usłyszeć pojedyncze gwizdy skierowane w zespół Broni
44' GOL dla MKS! Lipiński z rzutu wolnego. Piłka odbija się jeszcze od słupka i trafia do siatki. Broń - MKS 0:1
44' Siwak zagrywa ręką i rzut wolny dla Kutna z 20 metrów
43' podanie Złocha w pole karne i dobra interwencja Grzybowskiego, który wybija piłkę na aut
41' szansa dla gości, ale Kiwała zbyt lekko i piłka w rękach Młodzińskiego
39' kolejna szansa Ciupińskiego, ale napastnik Broni zbyt długo holował piłkę i w końcu zabrali mu ją przyjezdni
36' zamieszanie pod bramką Kutna. Dobrą okazję miał Ciupiński, ale uderza niecelnie
34' Grzybowski powalił bandę reklamową, która stoi poza boiskiem
32' z około 11 metrów głową uderzał Czarnecki, ale obok bramki
30' żółtą kartką ukarany Grzybowski
29' nieporozumienie Noheema i Młodzińskiego mało nie zakończyło się golem dla gości
28' strzelał Czarnecki, ale wprost w mur, choć gospodarze reklamują zagranie ręką jednego z zawodników Kutna
27' faulowany Złoch. Rzut wolny z ponad 25 metrów
25' dośrodkowanie z rzutu wolnego Klepczyńskiego, ale strzał Kaczora niecelny
21' pierwszy korner dla gości, ale dośrodkowanie zbyt wysokie i Kaczor nie sięgnął piłki
20' z rzutu wolnego strzelał Kupiec, ale niewiele ponad bramką
19' Ciupiński faulowany przed polem karnym. Dobra okazja dla Broni
18' żółta kartka dla Siwaka
16' strzelał Czarnecki, ale zbyt lekko i Sokołowicz bez najmniejszych problemów łapie piłkę
15' dośrodkowanie Noheema i korner dla gospodarzy
12' strzelał Ciupiński, ale w jednego z obrońców Kutna, potem dobijał Czarnecki ale wysoko ponad poprzeczką
10' Ciupiński fauluje bramkarza gości
8' rzut rożny dla Broni, ale nic z niego nie wynikło
7' gra przerwana, na boisku leżał Pakos, ale już wszystko w porządku
6' pierwsza akcja Kutna, ale pewnie wyłapuje Młodziński
3' jak na razie nic ciekawego na boisku się nie dzieje
0' zaczynają gospodarze

godz. 17:01 - Broń dzisiaj na czerwono, Kutno na niebiesko
godz. 16:59 - obie drużyny wychodzą na murawę i za chwilę oficjalne przywitanie
godz. 16:53 - gospodarze właśnie zakończyli rozgrzewkę i schodzą do szatni
godz. 16:50 - dzisiaj na ławce rezerwowych Broni zaledwie pięciu zawodników, ponieważ juniorzy radomskiego zespołu grają w Płocku
godz. 16:45 - ze stadionu przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak