Broń przegrała z Otwockiem. Światła nie pomogły

Broń Radom przegrała 1:3 ze Startem Otwock, a rozmiary porażki mogły być jeszcze większe. Gospodarzy dwukrotnie uratował słupek

Początek spotkania nie zapowiadał niczego złego. Radomscy kibice zgromadzeni na trybunach przy Narutowicza mogli cieszyć się z bramki swojego zespołu już w 7. minucie meczu. Autorem celnego trafienia był Robert Kowalczyk, który pokonał bramkarza gości strzałem po ziemi w długi róg bramki.

Niespełna dziesięć minut później było już 1:1. Tym razem to goście przeprowadzili składną akcję lewą stroną, po której poszło dośrodkowanie. Dobrze ustawiony Bartek Piecek nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce Broni. Od tego momentu Otwock zaczął grać pressingiem. W 32. minucie mogło to zakończyć się kolejnym trafieniem gości, ale Tietz trafił w słupek.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy remisie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a Start coraz śmielej poczynał sobie na połowie gospodarzy. W 67. minucie gry dobrą szybką kontrę przeprowadzili radomianie, ale Kowalczyk ustawiony był na pozycji spalonej i sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni.

Końcówka spotkania należała jednak do gości. Najpierw w 88. potem w 90. minucie Start strzelił dwa gole i było "pozamiatane". Tego dnia defensywa Broni nie do końca spisywała się jak należy. Szkoda straty punktów, a porażka boli tym bardziej, że był to pierwszy przegrany mecz Broni na nowym stadionie.

Na trybunach pojawiło się sporo kibiców, a stadion przy włączonym oświetleniu prezentował się bardzo ładnie. Warto zaznaczyć, że na trybunach przy Narutowicza zameldował się nawet Bartosz Karwan kojarzony głównie z występów w Legii Warszawa. Co robił w Radomiu były reprezentant Polski? Być może szukał młodych i utalentowanych piłkarzy, niestety nikt z "Broniarzy" na boisku nie brylował.