Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń - Lechia Tomaszów Mazowiecki zapis RELACJI LIVE

Broń - Lechia Tomaszów Mazowiecki zapis RELACJI LIVE
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Broń Radom pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)


 









Broń Radom  2:0   (1:0) Lechia Tomaszów Mazowiecki

37' - Chudziński, 70' Leśniewski


KONIEC MECZU 2:0 dla Broni Radom

90' + 1 - Broń - wrzutka z prawej strony główkuje SIwak i bramkarz Gości z trudem wybija piłkę na rzu rożny

90' + 1 - faul na Chudzńskim z prawej strony przy linii bocznej na 30 m od bramki

90' - ZMIANA W LECHII schodzi Matysiak wchodzi Lonkar

89' - rzut wolny dla gości - z lewej strony pola karnego Broni - wrzutka - zamieszanie w polu karnym Broni - i .. słupek ależ blisko zdobycia bramki była Lechia - napastnik gości nie trafia z 5 m

87' - ZMIANA w BRONI schodzi  Złoch wchodzi Bartosiak

86' - to już końcówka spotkania Lechia cały czas w natarciu. Kolejny raz Młodziński wznowi grę od bramki

83' - kolejna akcja Lechii - koljny raz nieskutecznie - piłka ląduje obok bramki Młodzińskiego - rzut od bramki dla gospodarzy

82' - SPALONY na spalonym zawodnik Lechii, gości próbują w końcówce spotkania strzelić choć jedną bramkę, ale jak na razie bez skutku

80' - Lechia źle rozegrałą rzut wolny, miało być na krótkie podanie, ale obrona Broni szybko się zorientowałą o co chodzi i to radomianie teraz są przy piłce

79' - Zmiana w Broni schodzi Kowalczyk wchodzi Menert

78' - ZMIANA W LECHII schodzi Potakowski wchodzi Morgaś

77' - mogło byc już 3:0 ale Broń nie wykorzystuje doskonałej sytuacji napastnik kopie z 3 m w bramkarza

75' - akcja Broni - Budziński - wbiega w 20 mm od bramki ale piłka mu odskakuje i piłkę przejmuje Lechia

72' - Zmiana na Lechii schodzi  Kubiak na jego miejsce Rakowski

70' - GOL ! Dolot - samobójcza - strzelał Leśniewski - piłka odbiła się od Dolota i jest 2:0, Dolot próbował wybić piłkę po strzale Leśniewskiego, ta odbiła się od niego i wpadła w prawe okienko bramki Holewińskiego, bramkarz Lechii próbował doskoczyć do piłki ale piłka i tak wpadła do siatki

69' - Lechai: dobra akcja - Kubiak do Potakowskiego - podanie w tzw. uliczkę międzu oborńców

67' - rożny dla Lechii - wrzuca Szymczak - ale piłkę przejmuje Broń

66' - ZMIANA W BRONI schodzi Chudziński w jego miejsce wchodzi Leśniewski

64' - lewą stroną Broń - Kowalczyk - Ciupiński - bramkarz gości wybija ale z wielkim trudem - Holewiński znowu robi błąd

62' - Lechia: od rzutu rożnego  - piłkę przejmuje jednak Broń

61' - ZMIANA W LECHII schodzi Piechna za niego wchodzi Zaor

60' - ŻÓŁTA KARTKA - dla Cyrana z Lechii, za faul na Ciupińskim

59' - ponownie Kowalski lewą stroną - dośrodkowanie - ale łapie Młodziński

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

57' - teraz z dobra szybka akcja Lechii ale Kowalski dał ograć się radomskim obrońcom

54' - dobra akcja Broń- z prawej wrzucał Kowalczyk - Ciupiński był w polu karnym Lechii - strzelał - ale Holewiński złapał piłkę

53' - Broń próbuje swoich sił jeszcze raz - Siwak - Chudziński - ale obrona Lechii przejmuje piłkę

52' - Broń: lewą stroną Budziński - wrzutka w pole karne - za mocno

50' - akcja Lechii - zmarnowana - w polu karnym przewraca się Kubiak i gubi piłkę

48' - faul dla Broni - na boisku leży sfaulowany Złoch - ale to nic groźnego - bo szybko wraca na plac gry

47' - oba zespoły grają dość zachowawczo


46' - rozpoczyna Broń

45' - KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA

44' - SPALONY na spalonym piłkarz Lechii Potakowski

43' - Lechia: nieporadnie w ataku Piech do Kowalskiego - ten zanim się obrócił to piłka już opuściła boisko

40' - Kolejne próby Broni, Złoch dobrze sobie radzi na prawej stronie

37' - GOl! Chudziński = ale błąd Holewińskiego - Złoch popędził prawą stroną - wrzucił w pole karne Lechii, a tam bramkarz Lechii przepuszcza piłkę pod pachą, a właściwie pomiędzy nogami - za nim stoi Chudziński, który strzela na pustą bramkę z 2 m

35' - Złoch - piłkarz Broni leży na murawie - został sfaulowany przez obrońcę Lechii - przy wolnym Budziński - uderza - Siwak - praktycznie  podał do Holewińskiego - strzał był za słaby

33' - SPALONY - na spalonym złapany został zwodnik Broni - Ciupiński - dobra akcja gospodarzy

32' - kolejny faul na zawodniku Broni - środek boiska - przy piłce Chudziński - dośrodkowuje - obrońcy Lechi wybijają

30' - faul dla Broni- Kowalski - ostro wchodzi w obrońcę z Radomia -  nie dostaje jednak kartki - sędzia jak na razie tylko z nim porozmawiał

28' - Broń: Chudziński z ok 20 m - strzela - ponad bramką Lechii

27' - kolejny rzut rożny dla Lechii - kolejny niewykorzystany - Młodziński zacznie do bramki

26' -Broń: Budziński dośrodkowuje z lewej strony - ale Holewiński przeczytał grę i złapał piłkę


25' - rożny dla Lechii - goście domagają się karnego - ręka? - trudna sytuacja do oceny - Broń od bramki

24' - Piechna - na pamięć do POtakowskiego - ale na prawej stronie nikogo nie było

22' - Lechia: akcja 2 na 3 - Piechna - Kubiak - Piechna - piłkę wybija Budziński nadal 0:0

21' - Lechia:  potężne uderzenie - lewa strona narożnika pola karnego Broni - Dolot - nad bramką

20' - Lechia - prawą stroną  - Piechna - Potakowski ten wrzuca w pole karne - wybijają obrońcy z Radomia - ale aut dla Lechii

17' - Lechia: strzał Potakowskiego - ale niecelnie rzut od bramki dla Broni

16' - groźna akcja Lechii - jednak Piechna się spóźnił i piłkę złapał Młodziński

14' - Kowalski wybija piłkę przed pole karne - Lechia ma piłkę

14' - kolejny faul dla Broni - z ok 25 m uderza Budziński na wprost bramki Lechii - rożny dla gospodarzy

13' - faul dla Broni - środek boiska - faulowany Siwak

11' - Potkanowski - prawą stroną boiska na wysokości pol akarnego Broni - wrzuca - Kubiak nie dobiegł do piłki

9' - w zamieszaniu po d bramką Lechii lepsza Broń - Budziński wrzuca piłkę - Holewiński łapie

8' - obrońcy Lechii gubią się - nieporozumienie i rożny dla Broni - uderza Budziński

7' - dobre uderzenie Chudzińskiego - Broń - Holewiński jednak dobrze ustawiony - łapie piłkę


PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

5' - Broń: Ciupiński biegnie w pole karne gości sam na sam - nie zdążył,  Holewiński wybija piłkę mocno w pole

3' - goście atakują od samego początku - teraz pozycyjnie - jak na razie Lechia kontroluje grę

2' - rożny dla Lechii - piłkę przejmuje Broń - kontraatak - defensywa Lechii na miejscu

1' - Lechia atakuje - Szymczak nie dobrieg ajednak do Piłki - w Radomiu pojawiła się ok 50 osobowa grupa kibiców Lechii, którzy głośno dopingują swój zespół


Trwa losowanie - mecz rozpoczną goście

Sędziowie wyprowadzają obie drużyny na murawę

Składy zespołów:

Lechia: 1 Holewiński, 17 Matysiak, 4 Cyran, 15 Dolot, 23 Potakowski, 24 Milczarek, 20 Tonowicz, 10 Szymczak, 11 Kubiak, 8 Kowalski, 9 Piechna


Broń: 1 Młodziński, 5 Kupiec, 18 Bargieł, 22 Budziński, 16 Sałek, 17 Siwak, 8 Rdzanek, 14 Złoch, 11 Chudziński, 7 Kowalczyk, 10 Ciupiński,


16.20 - oba zespoły kończą już rozgrzewkę - za 10 min początek meczu





Ostatnie wyniki drużyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki:

Lechia - Ursus Warszawa 1:1

Legionovia Legionowo - Lechia 4:2

Lechia - Orzeł Wierzbica 3:0

Włókniarz Zelów - Lechia 0:1

Lechia - GKP Targówek 2:0

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia 1:1

Lechia - MKS Kutno 1:0

Broń Radom:

Legionovia Legionowo - Broń 2:1

Orzeł Wierzbica - Broń 0:3

Broń - Włókniarz Zelów 3:1

GKP Targówek - Broń 1:6

Broń - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0

MKS Kutno - Broń 2:0

Broń - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

Tabela III ligi grupa łódzko-mazowiecka



MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo72117-87-0-04-0-03-0-0
2Sokół Aleksandrów Ł.71713-45-2-03-0-02-2-0
3Ursus Warszawa71713-75-2-02-1-03-1-0
4Lechia Tomaszów Mazow.71411-64-2-13-1-01-1-1
5Broń Radom71317-74-1-22-1-02-0-2
6Omega Kleszczów71111-73-2-22-1-11-1-1
7Pogoń Grodzisk Mazow.71112-133-2-23-1-10-1-1
8Start Otwock71013-103-1-32-0-11-1-2
9Mazur Karczew797-93-0-41-0-22-0-2
10MKS Kutno787-72-2-32-2-10-0-2
11GKP Targówek778-152-1-40-1-32-0-1
12WKS Wieluń7614-152-0-50-0-32-0-2
13Zawisza Rzgów745-111-1-50-1-31-0-2
14Włókniarz Zelów745-131-1-50-0-21-1-3
15Orzeł Wierzbica745-181-1-50-1-21-0-3
16Warta Sieradz726-140-2-50-0-30-2-2



J P tabela: polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy