Broń - Lechia Tomaszów Mazowiecki zapis RELACJI LIVE

Broń Radom pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)

Broń Radom  2:0   (1:0) Lechia Tomaszów Mazowiecki

37' - Chudziński, 70' Leśniewski

KONIEC MECZU 2:0 dla Broni Radom

90' + 1 - Broń - wrzutka z prawej strony główkuje SIwak i bramkarz Gości z trudem wybija piłkę na rzu rożny

90' + 1 - faul na Chudzńskim z prawej strony przy linii bocznej na 30 m od bramki

90' - ZMIANA W LECHII schodzi Matysiak wchodzi Lonkar

89' - rzut wolny dla gości - z lewej strony pola karnego Broni - wrzutka - zamieszanie w polu karnym Broni - i .. słupek ależ blisko zdobycia bramki była Lechia - napastnik gości nie trafia z 5 m

87' - ZMIANA w BRONI schodzi  Złoch wchodzi Bartosiak

86' - to już końcówka spotkania Lechia cały czas w natarciu. Kolejny raz Młodziński wznowi grę od bramki

83' - kolejna akcja Lechii - koljny raz nieskutecznie - piłka ląduje obok bramki Młodzińskiego - rzut od bramki dla gospodarzy

82' - SPALONY na spalonym zawodnik Lechii, gości próbują w końcówce spotkania strzelić choć jedną bramkę, ale jak na razie bez skutku

80' - Lechia źle rozegrałą rzut wolny, miało być na krótkie podanie, ale obrona Broni szybko się zorientowałą o co chodzi i to radomianie teraz są przy piłce

79' - Zmiana w Broni schodzi Kowalczyk wchodzi Menert

78' - ZMIANA W LECHII schodzi Potakowski wchodzi Morgaś

77' - mogło byc już 3:0 ale Broń nie wykorzystuje doskonałej sytuacji napastnik kopie z 3 m w bramkarza

75' - akcja Broni - Budziński - wbiega w 20 mm od bramki ale piłka mu odskakuje i piłkę przejmuje Lechia

72' - Zmiana na Lechii schodzi  Kubiak na jego miejsce Rakowski

70' - GOL ! Dolot - samobójcza - strzelał Leśniewski - piłka odbiła się od Dolota i jest 2:0, Dolot próbował wybić piłkę po strzale Leśniewskiego, ta odbiła się od niego i wpadła w prawe okienko bramki Holewińskiego, bramkarz Lechii próbował doskoczyć do piłki ale piłka i tak wpadła do siatki

69' - Lechai: dobra akcja - Kubiak do Potakowskiego - podanie w tzw. uliczkę międzu oborńców

67' - rożny dla Lechii - wrzuca Szymczak - ale piłkę przejmuje Broń

66' - ZMIANA W BRONI schodzi Chudziński w jego miejsce wchodzi Leśniewski

64' - lewą stroną Broń - Kowalczyk - Ciupiński - bramkarz gości wybija ale z wielkim trudem - Holewiński znowu robi błąd

62' - Lechia: od rzutu rożnego  - piłkę przejmuje jednak Broń

61' - ZMIANA W LECHII schodzi Piechna za niego wchodzi Zaor

60' - ŻÓŁTA KARTKA - dla Cyrana z Lechii, za faul na Ciupińskim

59' - ponownie Kowalski lewą stroną - dośrodkowanie - ale łapie Młodziński

57' - teraz z dobra szybka akcja Lechii ale Kowalski dał ograć się radomskim obrońcom

54' - dobra akcja Broń- z prawej wrzucał Kowalczyk - Ciupiński był w polu karnym Lechii - strzelał - ale Holewiński złapał piłkę

53' - Broń próbuje swoich sił jeszcze raz - Siwak - Chudziński - ale obrona Lechii przejmuje piłkę

52' - Broń: lewą stroną Budziński - wrzutka w pole karne - za mocno

50' - akcja Lechii - zmarnowana - w polu karnym przewraca się Kubiak i gubi piłkę

48' - faul dla Broni - na boisku leży sfaulowany Złoch - ale to nic groźnego - bo szybko wraca na plac gry

47' - oba zespoły grają dość zachowawczo

46' - rozpoczyna Broń

45' - KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA

44' - SPALONY na spalonym piłkarz Lechii Potakowski

43' - Lechia: nieporadnie w ataku Piech do Kowalskiego - ten zanim się obrócił to piłka już opuściła boisko

40' - Kolejne próby Broni, Złoch dobrze sobie radzi na prawej stronie

37' - GOl! Chudziński = ale błąd Holewińskiego - Złoch popędził prawą stroną - wrzucił w pole karne Lechii, a tam bramkarz Lechii przepuszcza piłkę pod pachą, a właściwie pomiędzy nogami - za nim stoi Chudziński, który strzela na pustą bramkę z 2 m

35' - Złoch - piłkarz Broni leży na murawie - został sfaulowany przez obrońcę Lechii - przy wolnym Budziński - uderza - Siwak - praktycznie  podał do Holewińskiego - strzał był za słaby

33' - SPALONY - na spalonym złapany został zwodnik Broni - Ciupiński - dobra akcja gospodarzy

32' - kolejny faul na zawodniku Broni - środek boiska - przy piłce Chudziński - dośrodkowuje - obrońcy Lechi wybijają

30' - faul dla Broni- Kowalski - ostro wchodzi w obrońcę z Radomia -  nie dostaje jednak kartki - sędzia jak na razie tylko z nim porozmawiał

28' - Broń: Chudziński z ok 20 m - strzela - ponad bramką Lechii

27' - kolejny rzut rożny dla Lechii - kolejny niewykorzystany - Młodziński zacznie do bramki

26' -Broń: Budziński dośrodkowuje z lewej strony - ale Holewiński przeczytał grę i złapał piłkę

25' - rożny dla Lechii - goście domagają się karnego - ręka? - trudna sytuacja do oceny - Broń od bramki

24' - Piechna - na pamięć do POtakowskiego - ale na prawej stronie nikogo nie było

22' - Lechia: akcja 2 na 3 - Piechna - Kubiak - Piechna - piłkę wybija Budziński nadal 0:0

21' - Lechia:  potężne uderzenie - lewa strona narożnika pola karnego Broni - Dolot - nad bramką

20' - Lechia - prawą stroną  - Piechna - Potakowski ten wrzuca w pole karne - wybijają obrońcy z Radomia - ale aut dla Lechii

17' - Lechia: strzał Potakowskiego - ale niecelnie rzut od bramki dla Broni

16' - groźna akcja Lechii - jednak Piechna się spóźnił i piłkę złapał Młodziński

14' - Kowalski wybija piłkę przed pole karne - Lechia ma piłkę

14' - kolejny faul dla Broni - z ok 25 m uderza Budziński na wprost bramki Lechii - rożny dla gospodarzy

13' - faul dla Broni - środek boiska - faulowany Siwak

11' - Potkanowski - prawą stroną boiska na wysokości pol akarnego Broni - wrzuca - Kubiak nie dobiegł do piłki

9' - w zamieszaniu po d bramką Lechii lepsza Broń - Budziński wrzuca piłkę - Holewiński łapie

8' - obrońcy Lechii gubią się - nieporozumienie i rożny dla Broni - uderza Budziński

7' - dobre uderzenie Chudzińskiego - Broń - Holewiński jednak dobrze ustawiony - łapie piłkę

5' - Broń: Ciupiński biegnie w pole karne gości sam na sam - nie zdążył,  Holewiński wybija piłkę mocno w pole

3' - goście atakują od samego początku - teraz pozycyjnie - jak na razie Lechia kontroluje grę

2' - rożny dla Lechii - piłkę przejmuje Broń - kontraatak - defensywa Lechii na miejscu

1' - Lechia atakuje - Szymczak nie dobrieg ajednak do Piłki - w Radomiu pojawiła się ok 50 osobowa grupa kibiców Lechii, którzy głośno dopingują swój zespół