Broń jedzie do Tomaszowa Mazowieckiego

Broń jedzie do Tomaszowa Mazowieckiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Lechia Tomaszów Mazowiecki będzie kolejnym rywalem radomskiej Broni w rozgrywkach piłkarskiej III ligi.

Radomianie opromienieni zwycięstwem w ostatniej kolejce z MKS Polonią Warszawa będą chcieli pójść za ciosem i zgarnąć kolejne trzy punkty. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

W dotychczas rozegranych ośmiu spotkaniach ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego uzbierała dziewięć punktów (dwa zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki), co przekłada się na jedenastą pozycję w tabeli.

Po przegranej z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (6 września) trener Andrzej Dec podał się do dymisji i zarząd Lechii ją przyjął. Aktualnie drużynę prowadzi II trener, Dariusz Rogulski. Od tego czasu zespół z Tomaszowa Mazowieckiego rozegrał jeden mecz i wygrał z rezerwami Pogoni Siedlce 3:0.

Radomianom ostatnie dwa zwycięstwa (z Wartą Sieradz i Polonią Warszawa) pozwoliły na awans w tabeli. W tym momencie Broń plasuje się na szóstym miejscu. Atmosfera w zespole jest coraz lepsza. Przy Narutowicza liczą więc na trzeci triumf z rzędu.

Początek meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom w środę (17 września) o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy