Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Giełda pracy - pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że:

13 listopada w godz.
1011, w pok. 220/221

odbędzie się GIEŁDA PRACY dla pracodawcy  FIFOR POLSKA Sp. z o.o.

na stanowisko:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
Pracownik magazynu - 10 miejsc

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność pracy w grupie

Pracodawca oferuje:

  • umowa na czas określony
  • wynagrodzenie: 1680 zł – 1800 zł brutto
  • praca na pełny etat (trzy zmiany)
  • praca: Radom

Zakres obowiązków:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
  • przyjmowanie towaru na magazyn i wydawanie na produkcję
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • załadunek i rozładunek towaru

Zapisy w pok. 133

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy