Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Giełda pracy - ID Logistic Polska S.A. - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że:

22 lipca o godz. 10 w pok. 220 (Klub Pracy)

odbędzie się GIEŁDA PRACY dla pracodawcy ID Logistic Polska S.A.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
na stanowisko:

Magazynier (94 miejsca)

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • kompletacja zamówień przy użyciu aplikacji głosowych
  • sumienne i terminowe przyjęcie, przygotowanie i wysyłka dostaw
  • współpraca z innymi działami w obrębie magazynu

Wymagania:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
  • książeczka sanepidu (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy w magazynie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania

Pracodawca oferuje:

  • umowa o pracę (pełny etat)
  • wynagrodzenie: 1900 zł brutto na okres próbny
  • atrakcyjny system premiowy
  • 3-zmianowy system pracy
  • miejsce pracy: Odrzywołek k/Grójca
  • możliwość korzystania ze zorganizowanego dowozu

Szczegółowe informacje pok. 133

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy