W sobotę Leclerc organizuje "Radom w graffiti”

W sobotę Leclerc organizuje
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

E.Leclerc 15 urodziny obchodzi bardzo hucznie, zorganizowano już wiele konkursów z myślą o dzieciach m.in..: „Wznosimy Budowlę”,PLAY DOH- lepienie z ciastoliny” i atrakcję dla dorosłych „Ustrzel rabat z NERF”. Teraz nadszedł czas na szaloną akcję przygotowaną z myślą o młodych artystach - „Radom w graffiti”. Na zwycięzcę czeka bon towarowy E.Leclerc o wartości 500 złotych.

Hipermarket w Radomiu już od 15 lat ma przyjemność gościć w swoich progach ludzi, którzy cenią dobrą jakość produktów i atrakcyjne ceny. Za te wspólne lata E.Leclerc pragnie podziękować wszystkim klientom. Tym razem organizując akcję – „Radom w graffiti”.

Już w najbliższą sobotę, 21 czerwca w godzinach 11.00-14.00 na parkingu przed hipermarketem, odbędzie się święto wszystkich miłośników sztuki i…Radomia. Każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować swój talent tworząc sztukę, która kojarzy się z Radomiem. Tylko od inwencji twórczej uczestników będzie zależało czy będą to członkowie zespołu IRA czy któryś z honorowych obywateli miasta a może zabytek, muzeum lub ulubiona kawiarnia albo dzieci bawiące się w parku im. Tadeusza Kościuszki. Jedynym warunkiem jest inspiracja, która musi być związana z Radomiem.

Dziękujemy za każdy kolejny rok, w którym klienci darzą nas zaufaniem. Staramy się na nie zasłużyć – dbając o jakość produktów i zadowolenie klientów. - mówi Thomas Renard, dyrektor E.Leclerc w Radomiu. Piętnaste urodziny to okazja do dzielenia się radością z innymi. Dlatego zaplonowaliśmy „morze atrakcji”, w tym akcję „Radom w graffiti”. Nie mogę się doczekać aż zobaczę wyjątkowe prace przedstawiające Radom – dodaje Thomas Renard.

Chęć wzięcia udziału w konkursie należy zgłosić mailem: sekretariat@eleclerc.com.pl lub na fanpage’u strony www.czasnaradom.pl do 20 czerwca do godziny 19.00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego tylko zarejestrowani uczestnicy będą mieli okazję pokazać mieszkańcom Radomia, miasto widziane z innej, bardziej artystycznej perspektywy. Prace konkursowe zostaną ocenione przez klientów E.Leclerc w Radomiu – każdy głos się liczy i może zaważyć na tym, kto wygra 500 złotych w bonach towarowych E.Leclerc. Nagroda czeka na artystę, którego praca zostanie najlepiej oceniona przez mieszkańców Radomia. Zwycięzca będzie mógł sam zdecydować, na co wykorzysta bon.

Ogłoszenie wyników już 30 czerwca o godzinie 11.00.

Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy