Będą to produkty ze wszystkich działów sklepu: mięso, wędliny, piekarnia i cukiernia, artykuły spożywcze, napoje, perfumeria, drogeria, higiena, artykuły przemysłowe oraz z działu AGD/RTV. Poza promocjami, które będą trwały przez dwa tygodnie, wybrano również produkty dnia, które przez cały jeden konkretny dzień będzie można kupić w niespotykanej cenie, np. karp żywy za 8,99 zł za kg, czy odkurzacz Elf za 129,99, a także cukier kryształ w wyjątkowej cenie 2,69 zł za kg.
Festiwal Cen jest niemal tradycją - od kilku lat odbywa się w sklepach E.Leclerc w całej Polsce. Cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów, dlatego supermarket w Radomiu postanowił zorganizować go i w tym roku.
Klienci, którzy lubią planować zakupy wcześniej, na bieżąco mogą sprawdzać Produkty Dnia w specjalnej gazetce, zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej na stronie www.eleclerc.com.pl
Źródło: E. Leclerc