Szósty triumf Michała Żeromińskiego

Szósty triumf Michała Żeromińskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Na gali boksu Tymex Boxing Night w Pionkach Michał Żeromiński odniósł swój szósty triumf na zawodowym ringu. Pokonał na punkty Białorusina Adrieja Hramykę.

Radomianin powrócił na ring po październikowej porażce z Rafałem Jackiewiczem. Tym razem zmierzył się z 22-letnim, wyższym od siebie o dziesięć centymetrów rywalem. Żeromiński przeważał od początku pojedynku i zasłużenie wygrał na punkty 60:52.

W pozostałych pojedynkach Ewa Bronicka pokonała przez techniczny nokaut Pavlę Votavovą, Tomasz Duszak wygrał z Artsiomem Czarniakiewiczem, Robert Parzeczewski zwyciężył w starciu z Siergiejem Krapszylą. Michał Gerlecki okazał się lepszy od Michała Szebestika, a faworyzowany Nikodem Jeżewski tylko zremisował z doświadczonym Adnrzejem Witkowskim. W walkach debiutantów Łukasz Stawiasz wygrał z Arturem Sankowskim, a Mateusz Gałek z Jakubem Kozerą.

Nie zabrakło także walk w formule MMA i K1. Gala była także okazją do wręczenia tytułu Honorowego Obywatela Miasta Pionki dla znanego dziennikarza Janusza Pindery.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy