Cieślak zdobył Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego

Cieślak zdobył Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJMichał Cieślak zaliczył kolejny dobry występ na arenie krajowej. Po sukcesach na Mistrzostwach Polski w Poznaniu, gdzie zdobył srebro, radomski pięściarz odniósł zwycięstwo na 3 Grand Prix Pucharu Polski Polskiego Związku Bokserskiego. Zawody odbyły się w Grudziądzu, a radomianin w finale pokonał Huberta Iwanowa z Fenixa Warszawa.

- Michał pokazał się z bardzo dobrej strony. W każdej walce zwyciężał w dobrym stylu. Myślę, że będzie on faworytem do złota w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Radomiu w październiku - mówi trener BTS Broń Radom Adam Jabłoński.

Rzeczywiście z taką formą Michał może śmiało myśleć o złocie w MMP, które odbędą się w dniach 2-6 października w Radomiu. Dodatkowo cieszy fakt, że Cieślak został właśnie powołany do bokserskiej kadry Polski.

Zawodnik Broni aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski i m.in. będzie jeździł na sparingi do Warszawy, gdzie potrenuje z grupą Gmitruka lub Wasilewskiego.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy