Pijany przed sądem!

Pijany przed sądem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dziś oskarżeni o znęcanie się nad zwierzęciem stanęli przed sądem. Jednak sędzia prowadząca rozprawę poprosiła policjantów o zbadanie poziomu alkoholu w organizmie oskarżonych. Wyniki badań potwierdziły zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u jednego z mężczyzn. Sylwester G. miał 2,2 promila. Za obrazę sądu i złamanie porządku trafił zaraz po rozprawie na 7 dni do aresztu.

Przed rozpoczęciem rozprawy mężczyźni pokłócili się na sądowym korytarzu, co zarejestrowali zebrani reporterzy. Podczas kłótni wyszło na jaw ich kolejne przestępstwo - egzekucja innego psa.

Włodzimierz Suszyński z Radomskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, który był oskarżycielem w tej sprawie, poinformował sąd o zaistniałym incydencie. Sąd zobowiązał go, aby zgłosił przestępstwo do prokuratury. Dowodami w sprawie mają być nagrania dziennikarzy.

Jak powiedział nam Włodzimierz Suszyński: - Wzajemne oskarżenia dwóch mężczyzn należy sprawdzić. Pewne jest, że obok znęcania się nad zwierzętami nie można przechodzić obojętnie.

Rozprawę odroczono do 4 kwietnia 2012 roku.


D.T.-P.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy