Trener Shape 2014 - zagłosujmy na radomiankę!

Trener Shape 2014 - zagłosujmy na radomiankę!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ15 listopada podczas  ogólnopolskich targów Fit&Sport Show w Warszawie odbyły się finałowe występy laureatów pierwszej edycji konkursu Trener Shape 2014. Jedną z finalistek jest 22 - letnia Anna Pytka z Radomia. Każdy z finalistów musiał zaprezentować dowolny trening na scenie głównej targów Fit&Sport Show w Warszawie.

- Przygotowałam dla zgromadzonych ćwiczących autorski zestaw nazwany przeze mnie Kardio-Dance. Układy te są bardzo energiczne. Podczas zajęć ćwiczący spala zbędne kilogramy, a zarazem świetnie się bawi przy najlepszej muzyce. Gama styli tanecznych wykorzystywanych w układach jest bardzo rozmaita m.in. hip-hop, house, salsa, cha-cha, disco. Na targach było to afro, które jest energiczne, żywiołowe i pozwala wyrzucić z siebie negatywne emocje - opowiada radomianka.

Ta młoda instruktorka rywalizuje z piątką doświadczonych i utytułowanych trenerów personalnych oraz fitness. Ale to właśnie ona zdobyła serca ćwiczących prezentując zupełnie coś nowego, innego i jak się okazało podbiła swoją osobą serca zgromadzonych.

Przypomnijmy, że do wygrania jest m.in. kontrakt z firmą Reebok oraz profesjonalny kurs ufundowany przez firmę Techongym.

Link finałowego występu: http://www.milionkobiet.pl/trener-shape

Link do fanpage Ani: www.facebook.com/pytkanna


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy