Rozruszajmy Radom! - Rusz się! - Co za dzień
baner

Rozruszajmy Radom!


W naszym mieście, ku radości wszystkich, z roku na rok powstaje coraz więcej obiektów sportowych z nowoczesnym zapleczem siłowni, basenów, saun i fitness klubów.


Nie będziemy tu jednak skupiać się na zaletach tych obiektów, bowiem dla nas są one oczywiste, nie zamierzmy również wytykać niewielkich niedociągnięć. W czym więc rzecz… idzie zima. A jak powszechnie wiadomo jest to okres kiedy budzi się w nas „zwierz” - niestety jest to leniwiec. Po lecie tracimy zapał do jakiejkolwiek aktywności fizycznej (o ile udało się nam go wskrzesić w miesiącach wakacyjnych), zostajemy w domu, a jedyny „ruch” to ten kciuka zmieniającego kanał TV. Aby na wiosnę nie musieć namawiać wszystkich do diety i pozbycia się „tłuszczyku” po zimie, chcemy propagować popularne hasło: sport to zdrowie!

Korzystanie z nowoczesnych, świetnie wyposażonych obiektów niestety nie jest tanie, a nie wszyscy z nas mają tak silną wolę, aby indywidualnie i co najważniejsze regularnie ćwiczyć w domu, dla tych mniej „samodzielnych” idealnym rozwiązaniem są zajęcia fitness, bo jak wiadomo w grupie raźniej. Jak już wspomnieliśmy zajęcia zorganizowane nie należą do najtańszych i zmierzając do sedna sprawy mamy pomysł.

Radomianie i Radomianki, pracownicy i pracodawcy – karnety. Nasz odzew kierujemy głównie do właścicieli firm, dyrektorów, kierowników managerów. Drodzy pracodawcy posiadacie fundusze socjalne, może zamiast kolejnego bonu do supermarketu zaproponujecie swoim podwładnym – nielimitowany wstęp na większość obiektów sportowych w naszym mieście?

Na rynku dostępne są liczne rozwiązania, bardzo popularne w większych miastach w Polsce – system Benefit, Fit Profit, Karta MOSiR, OK System. Zazwyczaj polegają one na tym, że pracownik biorący udział w programie otrzymuje specjalną kartę, która daje mu możliwość korzystania z obiektów sportowych na terenie całej Polski. Pracodawca natomiast otrzymuje jedną fakturę w miesiącu, gdzie ceny różnorodnych zajęć sportowych są wyjątkowo atrakcyjne w porównaniu z ofertą rynkową.

Spopularyzujmy tę usługę w Radomiu. Wysportowani, naładowani pozytywną energią, którą daje wysiłek fizyczny pracownicy będą większą pociechą dla szefa, a radomskie obiekty sportowe zapełnią się nowymi członkami, dlatego też: pracodawcy, pracownicy – rozruszajmy Radom!

A.J.


Polecany artykuł

Taniec na rurze? Nie, to Pole Fitness! Z Natalią Mlekicką, Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym i jednocześnie instruktorką...

x