Sauna i basen na święta - Rusz się! - Co za dzień
baner

Sauna i basen na święta


świąteczna noc saunowaSprawdź koniecznie świąteczną ofertę Aquaparku!


W piątek, 16. grudnia odbędzie się w Aquaparku Świąteczna Noc Saunowa. Ruszyły już rezerwacje biletów na tę imprezę. Można będzie skorzystać ze specjalnych seansów parowych, serwowane będą również przekąski koktajlowe, drinki i napoje orzeźwiające. Goście będą mogli skorzystać z saun, oraz basenu z jacuzzi. Koszt czterogodzinnego, nocnego pobytu w saunie wynosi 60 zł za osobę. Liczba miejsc jest ograniczona. -Noce saunowe to już u nas tradycja. W sezonie jesienno-zimowym organizowane są regularnie raz w miesiącu. Uczestniczą w nich nie tylko radomianie. Gościmy stałych bywalców z Łodzi, Warszawy, Lublina i Starachowic. - mówi Katarzyna Nagrodzka z Aquaparku w Centrum Słonecznym.

Aquapark zaprasza także na Nocne Pływanie (18 grudnia - od godz. 22.00 do północy). Koszt to 5 zł/osoba/h. Wśród atrakcji będą zajęcia AuqaZumba, a także sauna za połowę ceny, czyli 11 zł za godz.

Więcej informacji:
AQUAPARK RADOMul. Bolesława Chrobrego 3
26-600 Radom
tel. 48 385 30 60

źródło Aquapark Radom

red. Norbert Nowocień


Polecany artykuł

Taniec na rurze? Nie, to Pole Fitness! Z Natalią Mlekicką, Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym i jednocześnie instruktorką...

x