A6W - najkrótsza droga do boskiego ciała - Rusz się! - Co za dzień
baner

A6W - najkrótsza droga do boskiego ciała


dobrze umięśnony mężczyznaKażdy z nas chciałby mieć zgrabną sylwetkę, ale co jak co - brzuch to już na pewno! Taki, choć mały "kaloryferek" by się przydał.


W tych czasach czyha na nas zbyt wiele pokus. Zewsząd "wystają" chipsy, frytki, hamburgery, napoje gazowane. Jak tu odmówić takich "pyszności"? Nie mówiąc już o słodyczach. Z tych nie potrafimy zrezygnować nawet po 22. Nocne podjadanie to kolejny wróg na drodze do perfekcyjnej sylwetki. A tłuszcz i toksyny się odkładają.

Kolejny problem - lenistwo. Nie chce nam się chodzić na siłownię, do klubów fitness, na basen. Jogging i codzienna gimnastyka też są nam obce. Dom, praca, praca, dom - tak wygląda nasza rzeczywistość. Co z tymi, którzy nie pracują fizycznie, a mają pracę siedzącą? Brak ruchu to częsta przyczyna wielu chorób.

Jak zatem spalić zbędne kilogramy bez wychodzenia z domu i wprowadzania drastycznych diet? Mamy na to idealny sposób - A6W, czyli Aerobiczna Szóstka Weidera.

Program ten jest bardzo popularny na całym świecie, przede wszystkim dzięki swojej skuteczności. Wiele osób poprzez regularne ćwiczenia uzyskało zaskakujące rezultaty. W czym tkwi fenomen A6W?

Ćwiczenia mają na celu przede wszystkim wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha. Zestaw składa się z 6 nieskomplikowanych ćwiczeń fitness. Zadaniem A6W jest osiągnięcie maksymalnych efektów w jak najkrótszym czasie. Program trwa 6 lub 7 tygodni, w zależności od wybranego przez nas wariantu. Krótszy nie przewiduje przerw, dłuższy wyklucza każdy siódmy dzień z ćwiczeń.

Najważniejsze jest, aby serie i cykle były wykonywane wedle ściśle ustalonego programu. Z dnia na dzień zwiększa się ich ilość. Pierwszego dnia wykonujemy 1 serię i 6 cykli, ostatniego już 3 serie i 24 cykle. Na samym końcu będziemy mogli poszczycić się ładnie wyrzeźbionym brzuchem i dobrą kondycją. Jeśli taki właśnie jest Twój cel, to może warto jest się zapoznać z programem A6W. Tym bardziej, że dziennie ćwiczenia te zajmują maksymalnie 40 minut.

Dokładny opis i harmonogram ćwiczeń zamieszczony jest na stronie poświęconej A6W.

Tu dowiesz się więcej.

Norbert Nowocień


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Taniec na rurze? Nie, to Pole Fitness! Z Natalią Mlekicką, Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym i jednocześnie instruktorką...

x