Radomianin w finale Fit Look Models 2011 - Rusz się! - Co za dzień
baner

Radomianin w finale Fit Look Models 2011
marekbelowski.pl
marekbelowski.pl

W sobotę, 19 listopada, Paweł Młynarczyk walczył o obronę tytułu.


Paweł MłynarczykTegoroczny start był dla radomianina utrudniony, ponieważ musiał zmagać się z grypą, która spowodowała znaczny spadek formy. Mimo choroby udało mi się załapać do finału, więc i tak jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że startowało 30. zawodników oraz tyle samo zawodniczek. Tego typu konkursy to nie tylko rywalizacja, ale również świetna zabawa oraz okazja do poznania kolejnych osób, które podzielają moją pasję – powiedział. W tej chwili Paweł chce skoncentrować się na wyleczeniu choroby oraz kontuzji, więc robi sobie przerwę w treningach. Jak zostaliśmy poinformowani, w przyszłości być może spróbuje ponownie sił w fitnessie gimnastycznym lub w kulturystyce klasycznej.

Przypomnijmy, że radomianin jak dotąd odniósł zwycięstwa w kilku ogólnopolskich konkursach. W 2008 roku wziął udział w zawodach w fitnessie gimnastycznym, w którym wywalczył II miejsce. W 2010 mimo, że w ostatniej chwili zgłosił się do udziału Fit Look Models, zajął I miejsce. Był również najlepszy  w tegorocznych Mistrzostwach Polski Chippendales.

baner

Anna Prokop


Polecany artykuł

Taniec na rurze? Nie, to Pole Fitness! Z Natalią Mlekicką, Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym i jednocześnie instruktorką...

x