Restauracja Hotel “Leśny Dwór”... I życie smakuje bardziej!

Restauracja Hotel “Leśny Dwór”... I życie smakuje bardziej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1381]

W tym czasie wiele się tu działo. Odbyło się setki wesel, komunii, chrzcin, imienin, urodzin, studniówek, sylwestrów i... nie tylko ;) . Radomianie od wielu lat doceniają niepowtarzalny charakter tego miejsca i wiedzą jak trudno znaleźć gdziekolwiek tak dobre jedzenia i tak fantastyczną atmosferę. Przekraczając próg Leśnego Dworu czuje się przede wszystkim aromat przygotowywanych potraw. Tu rosół smakuje tak prawdziwie, że czuć w nim domową kurę i wołowinę a w karcie znaleźć można wszystko to co polskie i smaczne.

Leśny Dwór to miejsce, które nieustannie się zmienia. Co roku wygląda inaczej. Właściciele lubią zaskakiwać swoich Gości nowym wyglądem restauracji.

Jedno jest pewne – Leśny Dwór to miejsce z pomysłem, gdzie każdy czuje się dobrze. Piękne wnętrze, ludzie z pasją i przede wszystkim pyszne dania tworzą niepowtarzalną kompozycję.

Nie wierzysz?! To się przekonaj i po prostu przyjdź a my damy Ci dobrze zjeść!

Restauracja Leśny Dwór zaprasza codziennie w godzinach od 10 do 22.

Tylko 3 km od Radomia!

Chcesz nas trochę poznać?! Zapraszamy na naszą stronę: www.lesnydwor.eu

A jeśli nie masz sprecyzowanych planów sylwestrowych, zapraszamy do Leśnego Dworu. Zaczarujemy Cię super ofertą! Zabawa do białego rana, wspaniałe menu i.... ale o tym poczytaj na http://lesnydwor.eu/sylwester-2014

…. I życie smakuje bardziej....

Łukasz Majchrzyk / TEKST SPONSOROWANY

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy