PiS zwiera szyki

PiS zwiera szyki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Szóste z rzędu przegrane wybory przez Prawo i Sprawiedliwość doprowadziły do poważnego rozłamu w partii. Odejścia posłów uzmysłowiły prezesowi, że bez wdrożenia zmian, powrotu do władzy nie będzie. Dlatego w partii intensywnie pracuje nieformalna grupa posłów z bliskiego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego wraz z ekspertami nad ofensywą ,,Wiosenna Rewolucja”, która rozpocznie się tuż po Wielkanocy. W jej skład wchodzą m.in.: Adam Lipiński, Adam Hofman, Tomasz Poręba oraz kilku ekspertów: ekonomistów, politologów i socjologów.

Władze partii nie chcą tego komentować. Rzecznik PiS Adam Hofman, na pytania dziennikarzy odnośnie kampanii, nie chciał nic powiedzieć, oznajmił jedynie, że partia jest zdeterminowana – Ruszyliśmy z pracami nad wieloma projektami. - Rzeczywistość szybko się zmienia, więc musimy dokonać kilka zmian w polityce naszej partii - wyjaśnia wiceprezes partii Beata Szydło.

Z doniesień dziennika wynika, że PiS pracuje nad projektami kompleksowych rozwiązań w systemie edukacji, wzmocnienia pozycji naszego kraju w Unii Europejskiej oraz ułatwień dla przedsiębiorców. Prace prowadzone są również nad systemem emerytalnym. Nieoficjalnie mówi się, że kampania ma się zacząć 10 kwietnia – w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Źródło: onet.pl

ŁG

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy