Alternatywa wobec PiS

Alternatywa wobec PiS
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości,  a obecnie lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro zapowiedział, że na początku roku powstanie nowa formacja polityczna.

foto: www.klubsolidarnejpolski.pl
Jak zapowiedział Zbigniew Ziobro nie można dłużej zwlekać z tą decyzją to tylko szkodzi Polsce. Nasza decyzja odnośnie utworzenia nowej formacji ma jeden cel, by polska prawica zwyciężył w wyborach- powiedział Ziobro

Dziś jest to osiągalne jak nigdy dotąd, pomocą nam będą słabe rządy PO, wizje ministra Sikorskiego, proponującego likwidację polskiego państwa. Polska zasługuje na profesjonalną formację prawicową opartą na wartościach, która ma jasne cele. Decyzja została podjęta ponieważ spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem odnośnie powstania takiego projektu. Zgłaszają się do nas tysiące ludzi deklarujących swoje zaangażowanie w budowie nowej siły politycznej na polskiej scenie politycznej- powiedział lider SP.

Ogromną siła jaką mamy jest polityka prorodzinna, problemy demografii i polityki prorodzinnej powinny być sprawą priorytetową, ponieważ w obecnej chwili tak nie jest. My będziemy pierwszą formacją, która te kwestie będzie stawiać na pierwszym miejscu- oznajmił były minister sprawiedliwości.

Partią, która powinna się tymi sprawami obecnie zajmować jest Prawo i Sprawiedliwość, ale tak się nie dzieje. PiS realizuje liberalny program Zyty Gilowskiej czyli program PO w którym nie ma nic o polityce prorodzinnej. W tej kwestii nie widzę więc kompromisu między nami, a politykami PiS-u, ale na pewno na wielu płaszczyznach jest możliwa nasz współpraca- powiedział Ziobro.

Źródło: onet.pl

Ł.G

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy