Stanisław Gąsior 50-lecie pracy twórczej

Stanisław Gąsior 50-lecie pracy twórczej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Stanisław Gąsior urodził się w 1950 r. we Wrocławiu. Od 1985 r. należy do Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Od 1986 r. był członkiem komitetów organizacyjnych (w dwóch: komisarzem) Międzynarodowych Salonów Barwnych Przeźroczy „Dia-Pol” organizowanych przez RTF. Od 1990 r. zajmował stanowiska w zarządzie Towarzystwa, m.in. pełnił funkcję: sekretarza, wiceprezesa oraz skarbnika. Był również członkiem komitetów organizacyjnych konkursów fotograficznych tworzonych przez RTF, w tym komisarzem konkursu „Małe Formaty”.

Współautor aplikacji Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego do konkursów organizowanych przez Urząd Miejski w Radomiu i Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego, dzięki którym RTF uzyskał dofinansowanie do konkursów fotograficznych „Foto Żart”, I i II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Foto-Nowela” oraz na wydawnictwa albumów fotograficznych w tym „50 Lat Radomskiego Towarzystwa Fotogrraficznego”.

Od 2009 r. członek Nadzwyczajny Fotoklubu Rzeczypospolitej polskiej Stowarzyszenia Twórców, a od 2012 r. członek rzeczywisty z tytułem AFRP (artysty fotografika RP). Otwarcie jubileuszowej wystawy odbędzie się w piątek 20 listopada o godzinie 18 w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia.

AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy