"Poznaj grzyby - unikniesz zatrucia" - wystawa

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
"Poznaj grzyby - unikniesz zatrucia" to wystawa zorganizowana przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Radomiu. Można ją oglądać w siedzibie Lasów Państwowych przy ul. 25. Czerwca.

Wystawa będzie czynna od 4 do 26 października od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.30. Wystawa ma na celu upowszechnienie i pogłębienie wiedzy na temat grzybów jadalnych i trujących. Oferta obejmuje prezentację grzybów świeżych, atrapy grzybów w skali 1:1 oraz projekcje tematycznych filmów i konsultacje z grzyboznawcą.

Honorowy patronat nad wystawą objęła Małgorzata Czerniawska–Ankiersztejn, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Warszawie. Współorganizatorem wystawy jest Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu.

Szczegółowych informacji na ten temat udzielają pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia pod numerem telefonu: (48) 330 90 32 lub (48) 330 90 47

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/6_zdrowie/wystawa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96