Złodziej opon zatrzymany!

Złodziej opon zatrzymany!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Odrzywole zatrzymali 55-latka, który usiłował ukraść z wnętrza samochodu ciężarowego koła i opony o wartości 3 tys. zł.

- Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj został przesłuchany, usłyszał zarzuty i został zwolniony do domu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – mówi Tamara Bomba rzecznik KPP Przysucha.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci z Posterunku Policji w Odrzywole zauważyli mężczyznę, który stojąc obok zaparkowanych samochodów, zachowywał się podejrzanie. Policjanci podjechali bliżej i stwierdzili, że tylne drzwi od samochodu dostawczego są otwarte, a na ziemi leżą opony samochodowe wyjęte z jego wnętrza. Mężczyznę zatrzymano, był kompletnie pijany - w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

- Właściciel pojazdu, z którego mężczyzna usiłował ukraść opony i koła oszacował ich wartość na kwotę 3 tys. zł. Dzisiaj, po wytrzeźwieniu, 55-latek usłyszał zarzut kradzieży za co grozi mu mu kara pozbawienia wolności do 5 lat – mówi Tamara Bomba.

Źródło: KPP PrzysuchaRed. ŁG

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy