Ukradł przyczepę, wpadł po dwóch latach

Ukradł przyczepę, wpadł po dwóch latach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Podczas pełnionej służby stromieccy policjanci uzyskali informację, że jedną z dróg porusza się pojazd z przyczepą, która najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży i nie należy do osoby, która ją użytkuje. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce i zatrzymali do kontroli 42-letniego mężczyznę - relacjonuje Aleksandra Calik rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. - Jak się okazało korzystał on z przyczepy, której pochodzenia nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć. Początkowo twierdził, że zakupił ją na jednym z portali internetowych. Następnie, że pożyczył. Jednak to nie uśpiło czujności policjantów, którzy szybko udowodnili mężczyźnie, że ukradł ją w maju 2013 roku. Jak później przyznał mężczyzna od czasu kradzieży praktycznie jej nie użytkował, korzystając i chowając ja w swoim gospodarstwie na terenie gm. Stromiec - zakończyła pani rzecznik.

Mężczyźnie za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli 4 tys. złotych, a przyczepę zwrócili właścicielowi.


KD / Źródło: KWP / fot. KWP

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/policja232.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96