Tragiczny finał koleżeńskiej przysługi

Tragiczny finał koleżeńskiej przysługi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Policjanci z Pionek zatrzymali 34-latka podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

- Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Pionek. 25-letni mężczyzna u znajomych poznał 34-latka, który poprosił o podwiezienie. Podczas jazdy w pewnym momencie 34-latek wyjął nóż, ranił kierowcę, po czym wyrzucił go z samochodu. Sam pojazdem, w którym były dokumenty i pieniądze, odjechał w nieznanym kierunku. Jego podróż jednak nie trwała długo – w miejscowości Krasna Dąbrowa samochód wpadł do rowu, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia - podaje Justyna Leszczyńska, rzecznik KMP w Radomiu.

Sprawą zajęli się policjanci z Pionek. W wyniku podjętych przez nich czynności operacyjnych, ustalili miejsce pobytu 34-letniego przestępcy. Mężczyzna przebywał na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci zatrzymali go w miejscowości Ożarów, a następnie przewieźli do komendy w Radomiu i osadzili w policyjnym areszcie. Zatrzymanemu przedstawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

red./KMP

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy