Strażacy z nowym sprzętem

Strażacy z nowym sprzętem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Ochotnicze Straże Pożarne w Orońsku i Dobrucie wzbogaciły się o nowy sprzęt: agregat prądotwórczy z osprzętem i zestawem oświetleniowym oraz motopompę, który ma wspomóc strażaków w akcjach ratowniczo - gaśniczych.

Sprzęt ufundował Urząd Marszałkowski, Powiat Szydłowiecki oraz Urząd Gminy w Orońsku, a do jego przekazania doszło 27 kwietnia 2012r. Na ręce członków OSP w Orońsku i w Dobrucie, z rąk Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego Leszka Ruszczyka, Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego, a zarazem Wiceprezesa Zarządu OWZ OSP Zbigniewa Gołąbka, Starosty Szydłowieckiego Włodzimierza Górlickiego oraz Wójta Gminy Orońsko Zdzisław Bredłowski trafił agregat prądotwórczy z osprzętem i zestawem oświetleniowym oraz motopompa.

Kupno nowego sprzętu dla jednostki OSP w Orońsku i Dobrucie na pewno przyczyni się do większego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, co w pełni uzasadnia potrzebę wspierania jednostek straży pożarnych przez samorządy i instytucje rządowe.

Łukasz Gajewski

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/dfee3392_large.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96