PRZYSUCHA: Prawie 100 zarzutów dla siedmiu mężczyzn

PRZYSUCHA: Prawie 100 zarzutów dla siedmiu mężczyzn
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Blisko 100 zarzutów dotyczących posiadania i handlowania narkotykami usłyszało siedmiu mężczyzn, zatrzymanych przez kryminalnych z komendy powiatowej w Przysusze. Jeden z podejrzanych został tymczasowo aresztowany, a pozostali objęci policyjnymi dozorami.

W ramach realizacji sprawy związanej z handlem narkotykami na terenie powiatu przysuskiego, policjanci  zatrzymali  siedem osób, które związane były z rozprowadzaniem narkotyków. Zebrane informacje świadczyły o tym, że grupa ta od dłuższego czasu posiadała i handlowała środkami odurzającymi.

Tuż po zatrzymaniach, w trakcie przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów amfetaminy i przygotowanej do sprzedaży. Dodatkowo znaleziono wagę elektroniczną, służącą do porcjowania narkotyków i woreczki foliowe tzw „dilerki”.

Zatrzymanym mężczyznom ogółem przedstawiono 97 zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W stosunku do 30-latka, mieszkańca gminy Wieniawa, 23 listopada sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu, natomiast pozostali podejrzani zostali objęci policyjnymi dozorami. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 Za handlowanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków prawo karne przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Przysusze

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/przysuchanarkotyki.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96