Przyjmujący Cerrad Czarnych już po operacji

Przyjmujący Cerrad Czarnych już po operacji
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przyjmujący Cerrad Czarnych Radom Łukasz Wiese, jest już po operacji kciuka w prawej dłoni. Zawodnik drużyny Wojskowych nabawił się poważnej kontuzji i nie obeszło się bez interwencji chirurga. - Wszystko poszło lepiej niż myślałem. - powiedział po zabiegu Łukasz Wiese.


Nowy tydzień rozpoczął się od bardzo złej informacji z obozu zespołu Cerrad Czarnych Radom. Klub WKS-u za pośrednictwem internetowej strony klubu poinformował media o poważnej kontuzji Łukasza Wiese, która eliminuje zawodnika z dalszych występów w drużynie Wojskowych.

- Wszystko wydarzyło się w zeszłym tygodniu, w czwartek na dzień przed wyjazdem do Kędzierzyna. Łukasz dostał piłką w kciuka i początkowo wydawało się, że jest to tylko stłuczenie. Niestety kolejnego dnia Łukasz skarżył się na duży ból i w Kędzierzynie po badaniach wiedzieliśmy, że nie ma mowy o treningach oraz grze - powiedział szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom, Robert Prygiel.

Łukasz Wiese już we wtorek (7 lutego) przeszedł operację kontuzjowanego kciuka i jak sam podkreśla, jest dobrej myśli po zabiegu. - Sama operacja nie trwała zbyt długo więc wszystko poszło sprawnie. Obyło się bez znieczulenia ogólnego dlatego po samej operacji nie było żadnych problemów. Wszystko poszło lepiej niż myślałem - powiedział w rozmowie z naszym serwisem przyjmujący WKS-u.

Przed Łukaszem Wiese teraz minimum sześć tygodni odpoczynku od siatkówki, gdyż tyle prawdopodobnie będzie wynosił czas, 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy