Pościg za skradzionym motocyklem!

Pościg za skradzionym motocyklem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W czwartek, 8 maja ok. godz. 14 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał informację o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w miejscowości Chinów, skąd został skradziony sprzęt komputerowy, natomiast z pomieszczenia gospodarczego sprawcy skradli motocykl. Właściciel posesji przebywał na urlopie. Policjanci wykonali na miejscu wszelkie niezbędne czynności procesowe i zaczęli szukać sprawców włamania. Informacja o kradzieży trafiła do wszystkich patroli.

- Ok. godz. 20 policjanci ruchu drogowego w miejscowości Pasry zauważyli poszukiwaną hondę. Policjanci widząc nadjeżdżający z polnej drogi motocykl włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, starając się zatrzymać jednoślad. Dodatkowo wysłano w to miejsce jeszcze inne patrole policyjne. Jednak kierujący motocyklem, na którym siedziała także pasażerka, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Na łuku drogi, na drodze krajowej K-48, stracił panowanie nad motocyklem i się przewrócił. Kierowca oraz pasażerka podjęli pieszą ucieczkę. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani - relacjonuje Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu.

27-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz wyjaśniają czy zatrzymani mają związek z włamaniem.

Autor: Patrycja Zaborowska/KPP Kozienice, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy