Ostre granie w Szydłowcu!

Ostre granie w Szydłowcu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Jak co roku, na scenie zagrają legendy polskiej sceny punk/hardcore: GAGA/Zielone Żabki i DEZERTER! Goście z zagranicy, czyli BLOOM IS OF THE ROSE z Węgier, z niedalekich Starachowic zespół SKRAFFKY i w roli gospodarzy SWOBODNA, SABAKA NIEWIRNA oraz AEROSPATIL.

- Tych zespołów słuchaczom punka czy hardcoru nie muszę przedstawiać, ponieważ są wśród nich kapele grające już od lat 80-tych, to czołówka polskiej sceny. Liczymy, że na koncercie pojawi się około tysiąca osób - mówi Rafał Orlicki, który jest organizatorem każdej edycji festiwalu.

Po koncercie zostaną podstawione busy, które -jeżeli zbierze się kilkuosobowa ekipa - odwiozą ludzi do Radomia, Skarżyska, Suchedniowa. Na transport mogą liczyć również osoby, które będą chciały dostać się do innych okolicznych miejscowości pod warunkiem, że będą to min. 6-osobowe grupy. 

*** W sobotę, do godz. 13 można kupić bilet w przedsprzedaży za 27 zł - zarówno w Radomiu, jak i w Szydłowcu, Skarżysku czy Przysusze. Później cena wyniesie 32 zł. 

A.P.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/3_rozrywka/plakaty/rockfest_szydlowiec.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96