Nietrzeźwy kierowca autokaru zatrzymany

Nietrzeźwy kierowca autokaru zatrzymany
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Wczoraj (25 lipca) w miejscowości Sycyna na drodze krajowej 79 policjanci zatrzymali kierowcę autokaru, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu przewoził trzydziestu pasażerów.

W miniony czwartek  policjanci ze zwoleńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu przeprowadzali działania kontrolne przewoźników krajowych i zagranicznych. Działania te ukierunkowane były przede wszystkim na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i mienia. W czasie prowadzonych działań funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na stan techniczny pojazdów, czasu pracy oraz stan trzeźwości kierowców.

Około godz. 10.15 w miejscowości Sycyna funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej autokar relacji Warszawa – Tarnobrzeg, którym podróżowało trzydzieści osób. Kierującym okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Mężczyznę poddano badaniu alkomatem, który wykazał 0,28 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i udaremnili jego dalszą jazdę.

Źródło: KMP Radom / red. T.W.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/sycyna_25.07.2013_029.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96