Ludzie zaczynają reagować? Pijany kierowca zatrzymany

Ludzie zaczynają reagować? Pijany kierowca zatrzymany
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W piątek 3 stycznia, około godziny 23.30, dyżurny białobrzeskiej policji otrzymał telefoniczną informację, że drogą krajową nr 7 jedzie volkswagen polo, którego kierujący może być pod wpływem alkoholu. Dyżurny skierował we wskazane miejsce patrol ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali pojazd odpowiadający opisowi w miejscowości Falęcice.

Volkswagenem kierował 21-latek. Policjanci poddali go badaniu alkotestem, który wykazał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Wraz z kierowcą w samochodzie jechali dwaj pasażerowie, obaj byli pod wpływem alkoholu. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczono.

- Dzięki informacji od innego kierowcy, który zwrócił uwagę na ten samochód i jego kierowcę, policjanci mogli wyeliminować go z ruchu a przez to być może udało się uniknąć tragedii, bo chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jakie zagrożenie niesie za sobą pijany kierowca, pamiętajmy też, że każdy z nas może stać się jego ofiarą. Nie bądźmy więc obojętni widząc nietrzeźwego za kierownicą samochodu lub wsiadającego do niego - apeluje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Źródło: KWP Radom, Fot. archiwum, materiały KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy