Czterech mężczyzn pobiło 23-latka

Czterech mężczyzn pobiło 23-latka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- W sobotę wieczorem do dyżurnego białobrzeskiej policji zgłosił się zakrwawiony mężczyzna. 23-letni mieszkaniec Białobrzegów zawiadomił policjantów, że został napadnięty przez czterech mężczyzn. Policjanci natychmiast udali się w miejsce wskazane przez pokrzywdzonego. Mężczyzna podał rysopis jednego z napastników, co pozwoliło policjantom na ustalenie jego tożsamości. Policjanci już po kilku minutach zatrzymali pierwszego z agresorów. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał on ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafi do policyjnego aresztu - informuje asp. Łukasz Gutkiewicz z KPP w Białobrzegach. - Śledczy ustalili, że napastnicy uderzali pokrzywdzonego pięściami po twarzy. Pobity mężczyzna miał rozcięty łuk brwiowy. Stracił plecak i dwa piwa. Mężczyźnie udzielono pomocy lekarskiej.

W niedzielę rano białobrzescy kryminalni znali już tożsamość pozostałych wspólników zatrzymanego mężczyzny. Po dwóch godzinach cała trójka była w rękach policjantów. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że kilkanaście minut przed napadnięcie 23-lata dwóch z zatrzymanych usiłowało zabrać pieniądze innemu mężczyźnie. Cała czwórka (19-49 lat) usłyszała zarzut rozboju, a dwóch z nich dodatkowo zarzut usiłowania rozboju. Najstarszy z nich ponadto jest poszukiwany za kradzież przez radomskich policjantów.

W poniedziałek zatrzymanych policjanci doprowadzą mężczyzn na przesłuchania do Prokuratury Rejonowej w Grójcu oraz będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

źródło; KPP w Białobrzegach

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/tn_dsc_0157.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96