Ciężarna kobieta odnaleziona nocą w lesie

Ciężarna kobieta odnaleziona nocą w lesie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny lipskiej komendy otrzymał nietypowe zgłoszenie . Załoga karetki pogotowia zwróciła się z prośbą o pomoc w poszukiwaniu kobiety, która ma bóle porodowe i obecnie znajduje się w środku lasu pomiędzy miejscowościami Wólka, a Świesielice. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą.

O fakcie zostali również poinformowani lipscy strażacy. Nocne intensywne poszukiwania trwały około godziny. Kobieta w zaawansowanej ciąży została odnaleziona w altanie myśliwskiej przez policjantów, którzy po udzieleniu pomocy przedmedycznej przewieźli ją radiowozem do szpitala w Lipsku.

W drodze kobieta powiedziała policjantom, że zadzwoniła na pogotowie i poprosiła o pomoc. Ze względu na zamieszkanie w trudno dostępnym rejonie zdecydowała, że wyjdzie na przeciw i drogą leśną poszła w kierunku Woli Soleckiej, aby ułatwić kontakt z załogą karetki pogotowia. Jak wcześniej ustalono karetka pogotowia ugrzęzła w koleinach na drodze leśnej. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów i strażaków z Lipska, kobieta została dowieziona do szpitala w Lipsku. Obecnie jest już pod opieką lekarzy.

Źródło: KWP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy