Chciał się zabić, policja przybyła w ostatniej chwili

Chciał się zabić, policja przybyła w ostatniej chwili
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Funkcjonariusze policji z Warki uratowali 19-latka, który chciał popełnić samobójstwo.  Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

- Do zdarzenia doszło 27 grudnia w godzinach rannych. Do komisariatu policji w Grójcu zadzwonił mężczyzna, który poinformował funkcjonariusza dyżurnego o tym, że chce się powiesić. Podczas krótkiej rozmowy z desperatem policjantowi udało się ustalić dane personalne mężczyzny. Dyżurny natychmiast poinformował policjantów z Warki, ci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W sadzie oddalonym o kilkadziesiąt metrów od domu desperata, odnaleźli wiszącego na gałęzi mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast go odcięli i przystąpili do reanimacji. Policjantom udało się przywrócić 19-latkowi funkcje życiowe. Zawiadomili także pogotowie ratunkowe, które przewiozło desperata do szpitala - informuje Irmina Małek-Przepiórka, rzeczniczka KPP w Grójcu.

To kolejna udana interwencja grójeckich policjantów w ostatnim czasie. Oficer dyżurny z grójeckiej komendy, odwiódł kilka tygodni temu od samobójstwa dwie osoby.red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/policja_warka1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96