Broniarze nie dali rady Spartakusowi

Broniarze nie dali rady Spartakusowi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Po zwycięstwach nad Zwolenianką Zwoleń, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, Drogowcem Jedlińsk oraz remisie z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Broń Radom po raz pierwszy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej IV ligi zasmakował porażki. 

Tym razem w środowy (1 lutego) wieczór piłkarze Dariusza Różańskiego podejmowali na boisku MOSiR-u ze sztuczną nawierzchnią ekipę Spartakusa Daleszyce. Już w 4 minucie pojedynku, to goście z Daleszyc wyszli na prowadzenie. Bramka wyrównująca padła dziesięć minut później, a składną akcję całego zespołu zakończył Dominik Leśniewski.

Po zmianie stron trener Dariusz Różański dał więcej czasu młodym zawodnikom. Spartakus zagrał bardzo agresywnie i odważniej, dzięki czemu stwarzał sobie więcej groźnych sytuacji pod bramką Broni Radom. Drugie trafienie dla Spartakusa padło po stałym fragmencie gry, kiedy to po rzucie wolnym, zasłonięty bramkarz Broniarzy, nie był w stanie skutecznie zatrzymać niebezpiecznej centry w pole karne, które zakończyło się bramką.

Kolejny mecz podopieczni Dariusza Różańskiego rozegrają już w najbliższą sobotę (4 lutego). Przeciwnikiem Broni Radom będzie Nida Pińczów,a pojedynek rozegrany zostanie w Kielcach.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy