56 punktów karnych dla motocyklisty! (VIDEO Z POŚCIGU)

56 punktów karnych dla motocyklisty! (VIDEO Z POŚCIGU)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kozienicach, na drodze K48 w Głowaczowie zobaczyli kierującego motocyklem, który nie zwracał uwagi na obowiązujące przepisy. Mężczyzna jechał bardzo szybko, nie zważając na innych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi, jadąc radiowozem z videorejestratorem, chcieli zatrzymać jednoślad do kontroli. Kierowca nie reagował jednak na ich sygnały i zaczął uciekać.

Policjanci podjęli pościg, rejestrując brawurową jazdę motocyklisty, który m.in. nie stosował się do znaków poziomych, omijał wysepki z lewej strony. Kilka razy o mały włos nie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami. Ucieczka mężczyzny zakończyła się w Kozienicach, po 20 kilometrach. Na motocyklistę, za popełnione wykroczenia drogowe nałożono 56 punktów karnych. Całość zgromadzonych w sprawie materiałów zostanie przekazana do sądu. Policjanci zatrzymali już mężczyźnie prawo jazdy.

Źródło: KWP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/policja/motor.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96