Ziobro i Gowin popierają Kosztowniaka

Ziobro i Gowin popierają Kosztowniaka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Cieszę się z wizyty tych świetnych ministrów, z których jedn był w rządzie PiS, a drugi PO. Łączenie środowisk centroprawicowych to właśnie nasz cel - przywitał wszystkich Andrzej Kosztowniak. 

- Andrzej Kosztowniak jest prezydentem konsensusu, człowiekiem, który umie słuchać mieszkańców  i współpracować nawet z przeciwnikami politycznymi - przekonywał Jarosław Gowin. -Tylko on gwarantuje dziś sprawne rządy w Radomiu.

- Wiemy, że w samorządach, w których rządzi Platforma Obywatelska, wiele inwestycji jest przepłacanych, ze szkodą dla mieszkańców - powiedział z kolei Zbigniew Ziobro. - Radom zasługuje na sprawnego prezydenta i uczciwego człowieka. Jestem przekonany, że Andrzej Kosztowniak każdy publiczny grosz będzie wydawał dobrze. Uczciwość to dziś rzadkość w polskiej polityce i samorządach. 

Sam Andrzej Kosztowniak zauważył, że dziś władze centralne stawiają przede wszystkim na rozwój wielkich aglomeracji.

- Ostatnio przedstawiono plan finansowania inwestycji z Regionalnego Kontraktu Terytorialnego. Z puli 49 mld zł większość pójdzie do Warszawy. Radom dostał "myjnię dla pociągów". To pokazuje, że polityka władz PO-PSL prowadzona przez ostatnie 7 lat, będzie kontynuowana - powiedział. - Tymczasem centroprawica opowiada się za zrównoważonym rozwojem regionów, z korzyścią dla Radomia.

- Trzeba iść w niedzielę na wybory, to bardzo ważne. Wszyscy, którym są bliskie wartości konserwatywne i chrześcijańskie, wszyscy, którym leży na sercu dobro Radomia, powinni zagłosować na Andrzeja Kosztowniaka - zakończył Jarosław Gowin.

RED, fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy