Krystyna Suszyńska - nowy kandydat na prezydenta Radomia

Krystyna Suszyńska - nowy kandydat na prezydenta Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Krystyna Suszyńska jest rodowitą radomianką, która utożsamia się ze środowiskami centrolewicowymi. Jest przewodniczącą regionu radomskiego Partii Demokratycznej – demokraci.pl.

Krystyna Suszyńska jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Politechniki Świętokrzyskiej o specjalizacji organizacja i zarządzanie, prowadzi własną firmę w branży budowlanej. Od lat działa politycznie i społecznie, za co  otrzymała z rąk ministra edukacji Narodowej Odznakę Honorową „Za zasługi dla oświaty”. Została również nominowana do przyznawanej przez Fundację Partners nagrody za udział kobiet w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego. Działa w unijnym Forum Kobiet na rzecz rozwiązywania problemu bezrobocia wśród kobiet oraz równego statusu kobiet i mężczyzn.

- Będzie reprezentowała wszystkie środowiska wchodzące w skład Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Wolny Radom – poinformował Leszek Syta, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Wolny Radom.

Jeszcze w połowie sierpnia jako kandydata na prezydenta miasta stowarzyszenie promowało Zbigniewa Setę.

"W związku z beznadzieją dla ludzi spoza układu władzy w Radomiu, korzystając ze zbliżających się wyborów, Stowarzyszenie Wolny Radom podejmuje próbę dokonania wyłomu w dostępie do budżetowego koryta i próbę postawienia tamy aroganckim manierom władzy samorządowej (...)Zamierzamy przywrócić dawno zapomnianą zasadę służebnej roli wybranych władz i w dalszej kolejności zapytamy, kto jest odpowiedzialny za dotychczasowe „sukcesy” w mieście. Tzn. zadłużenie budżetu, chaos architektoniczny, rodzinny nawis w administracji oraz wysoki wskaźnik wykluczenia społecznego. Naszym liderem porządkowania tego co poprzednie ekipy nawywijały będzie nieprzekupny i zaprawiony w walce o sprawiedliwość – dr inż. Zbigniew Seta" – czytaliśmy wówczas w komunikacie przewodniczącego Stowarzyszenia Wolny Radom.

A.J./ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy