Korwin-Mikke w Radomiu: Skończmy z rządami socjalistów!

Korwin-Mikke w Radomiu: Skończmy z rządami socjalistów!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Kongres Nowej Prawicy wystawił we wszystkich okręgach wyborczych swoich kandydatów do rady miejskiej. Politycy tego ugrupowania będą także walczyli o mandaty w sejmiku województwa mazowieckiego. Z kolei Robert Dębicki, którego popiera KNP, chce zostać prezydentem Radomia. W czwartek o poparcie programu partii apelował Janusz Korwin - Mikke.

- Po wielu, wielu latach Polacy mają okazję zagłosować na prawdziwą prawicę. PO i PiS to farbowane ugrupowania prawicowe. Chcemy, aby do naszego kraju powróciła normalność. Państwo znowu będzie funkcjonowało w ramach sprawiedliwych zasad. Trzeba sobie jasno powiedzieć - eksperyment pod nazwą socjalizm nie udał się. Wygenerował tylko olbrzymie koszty, które to my, jako obywatele musimy pokryć. Gorąco zachęcam, aby już 16 listopada oddać na nas głos - powiedział Janusz Korwin  - Mikke. 

Podczas konferencji prasowej głos zabrał również Waldemar Rajca, szef lokalnych struktur KNP.

- W ciągu ostatnich lat administracja w Polsce bardzo się rozrosła. Podatki były podwyższane kilka razy. My te niekorzystne procesy zatrzymamy. Chciałbym również, aby ludzie poparli naszego kandydata na prezydenta Radomia - Roberta Dębickiego. Z naszych informacji wynika, że ma on duże szanse, aby dostać się do drugiej tury wyborów. Jeśli się to stanie, to będziemy mieli ogromne szanse na wygraną - dodał Waldemar Rajca.

Przypomnijmy, że koalicjantem KNP podczas najbliższych wyborów samorządowych jest Radomski Samorząd Obywatelski.

MS/fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy