KNP i RSO zakończą wojnę w mieście?

KNP i RSO zakończą wojnę w mieście?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

O mandat radnego w Okręgu nr 1 będzie zabiegał Marek Auguścik. Liderem w Okręgu nr 2 jest z kolei Robert Dębicki. Listę KNP/RSO w Okręgu nr 3 otwiera natomiast Waldemar Rajca. O głosy wyborców powalczy w Okręgu nr 4 m.in. Krystian Łagowski, a w Okręgu nr 5 - Robert Kumor.

- W naszych szeregach są osoby dojrzałe, jak również młode, które dopiero zdobywają polityczne doświadczenie. Na listach znaleźli się lekarze, nauczyciele, przedsiębiorcy oraz bezrobotni. Każdego dnia spotykamy się z wyrazami poparcia. Ludzie wierzą w to, że nasza koalicja może zmienić Radom - powiedział podczas prezentacji kandydatów Krystian Łagowski.

- Chcemy wreszcie zakończyć wojnę pomiędzy miastem, a kupcami, kierowcami i zwykłymi mieszkańcami Radomia. Ten konflikt trwa już dzięki PiS osiem lat. Chcemy połączyć nasze siły, aby zapewnić miastu dynamiczny rozwój - dodał Jarosław Kowalik.

Zobacz galerię zdjęć


- Liczę na głosy wyborców. Wierzę, że uda nam się zażegnać konflikt pomiędzy PiS i PO, który szkodzi miastu. Dziękuję za dotychczasowe poparcie i mogę zapewnić, że nie zawiodę zaufania, którym mnie obdarzono - stwierdził Robert Dębicki, kandydat na prezydenta Radomia, którego wspiera KNP i RSO.

Przypomnijmy, że KNP zarejestrował również listę do sejmiku województwa mazowieckiego. Jej liderem został Stefan Błaszczyk.

MS/fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy