Jarosław Kaczyński w Radomiu popiera prezydenta

Jarosław Kaczyński w Radomiu popiera prezydenta
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1344]

Jarosław Kaczyński podziękował wszystkim, którzy oddali głos w wyborach.

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy w ogóle wzięli udział w głosowaniu, to ważne z punktu widzenia umacniania demokracji – powiedział. - Poparcie dla Andrzeja Kosztowniaka jest w Radomiu bardzo znaczące. Myślę, że gdyby zupełnie niepotrzebny podział prawicy, mielibyśmy już rozstrzygnięcie. Ten prezydent potrafi słuchać i służyć mieszkańcom. Słuchać, bowiem jest tutaj wprowadzony wzorcowy mechanizm budżetu obywatelskiego, konsultacje społeczne oraz bardzo dobra współpraca z organizacjami samorządowymi. Potrafi również służyć, czego dowodzą bardzo wysokie wydatki na oświatę, a także wiele przedsięwzięć, dzięki którym chce dotrzeć do zwykłych mieszkańców. Trzeba spojrzeć na niespełnione obietnice premier Kopacz i drugiego kandydata na prezydenta: miała być droga, której nie ma, kolej, ośrodek rehabilitacji. Patrzmy na tych, którzy składają obietnice możliwe do spełnienia i działają na rzecz mieszkańców.

Prezydent Andrzej Kosztowniak również podziękował za głosowanie w wyborach i zapowiedział, że będzie chciał zorganizować merytoryczną debatę ze swoim kontrkandydatem na temat spraw ważnych dla miasta. Poruszono również temat ewentualnej koalicji.

- Padło stwierdzenie, że PO nie będzie chciało z nami współpracowało. My zawsze jesteśmy gotowi do dyskusji, chcemy działać na rzecz miasta - to jest cel nadrzędny. Co do koalicji, to chcę dyskutować o projektach, a nie podziale stanowisk. To jest dla mnie najważniejsze - powiedział prezydent miasta.

- Różnica między kandydatami jest niewielka. Nic nie jest rozstrzygnięte, dlatego trzeba iść na wybory i oddać głos w drugiej turze – dodał poseł PiS Marek Suski.

Aleksandra Jabłonka/ fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy