Dziś internetowa debata kandydatów na radnych!

Dziś internetowa debata kandydatów na radnych!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Debata kandydatów do rady miejskiej z okręgu 1 rozpocznie się 31 października o godz. 20 za pośrednictwem serwisu Google Hangouts. By ją  obejrzeć, potrzebny jest jedynie sprzęt komputerowy. Debata będzie nadawana na żywo oraz nagrywana do późniejszego odtworzenia w serwisie cozadzien.pl. Do rozmowy zaprosiliśmy "jedynki" i "dwójki" z KW PiS, PO, PSL, SLD, Wyborców Marzeny Wróbel i Radomianie Razem, Wolny Radom, KNP.
 
W piątek, 31 października odbędzie się debata internetowa kandydatów z okręgu nr 1 (Śródmieście, Planty, Miasto Kazimierzowskie), w której udział wezmą: Jerzy Zawodnik (PO), Rafał Dziewięcki (KNP/RSO), Patryk Fajdek (Wolny Radom), Robert Fiszer (PiS), Mariusz Fogiel (KW Marzeny Wróbel), Mieszko Makowski (KW Rozwoju Regionu Radomskiego). 
 
Link do debaty pojawi się na stronie cozadzien.pl w dniu relacji, 31 października.
 
- Dużo mówi się o braku aktywności obywatelskiej w naszym mieście, o apatii i wyborczej znieczulicy. Nie każdy jednak ma możliwość udziału w debacie publicznej z różnych powodów – praca, szkoła, dziecko, chorzy rodzice. Nasz projekt wychodzi naprzeciw tym utrudnieniom – chcemy przenieść merytoryczną część lokalnej polityki do internetu, tak aby umożliwić nieaktywnym dotąd osobom udział w debacie - mówi organizator Mateusz Wojcieszak z Grupy ZMIANA.


RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy